این قسمت، سپاهان اصفهان/ نوید روزهای خوب با نویدکیا

تهران- ایرنا- سپاهان اصفهان با هدایت «محرم نویدکیا» و با در اختیار داشتن ستاره‌های پرشمار به دنبال پایان دادن به حسرت ۶ ساله است.

به گزارش ایرنا، اگر دوباره شاهد تعویق در آغاز رقابت‌های لیگ برتر نباشیم؛ این مسابقات از ۱۱ روز دیگر شروع می‌شود. تیم‌های حاضر در لیگ بیستم در حال انجام دادن آخرین اقدامات برای شروع هر چه بهتر در فصل جدید هستند. یکی از تیم‌هایی که توانسته آماده‌سازی خوبی داشته باشد سپاهان اصفهان است.

بعد از ناکامی با امیر قلعه‌نویی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و همچنین عدم موفقیت در جام حذفی، سپاهان با حمایت همه جانبه رسانه‌های اصفهانی به سراغ گزینه ای محبوب رفت. محرم نویدکیا بعد از سکوتی طولانی در قامت سرمربی به تیم محبوبش بازگشت. او در لیگ قهرمانان آسیا سرمربی تیمش بود اما به موفقیت نرسید و تیم در دور گروهی حذف شد. البته نمایش طلایی‌پوشان امیدوار کننده بود و نوید روزهای خوبی با نویدکیا داده شد.

سپاهان خیلی زود تمرینات خودش را شروع کرد. این تیم اردویی در تهران داشت و در یک بازی دوستانه مقابل سایپا به تساوی بدون گل رضایت داد. سپس بار دیگر تمرینات در اصفهان پیگیری شد. آنها در دومین دیدار دوستانه به مصاف تراکتور می‌روند و در آخرین بازی هم پیش از آغاز لیگ بیستم به مصاف  آلومینیوم اراک خواهند رفت.

طلایی‌پوشان در فصل نقل و انتقالات ریخت و پاش آنچنانی نکردند و نویدکیا به استخوان‌بندی تیمش دست نزد. دانیال اسماعیلی‌ بزرگترین خرید تیم بود که از ذوب‌آهن خریداری شد. دیگر مهره‌ای که از فولادشهر به نقش جهان آمد محمد نژادمهدی بود که در قلب خط دفاعی بازی می‌کند. محمدرضا خلعتبری نیز برای سومین بار در آخرین سال‌های بازیگری‌اش پیراهن طلایی را به تن کرد. ۲ خرید دیگر تیم از بازیکنان جوان بودند. علیرضا صادقی و سبحان پسندیده را باید در جریان بازی‌ها بیشتر بشناسیم.

اما خروجی‌های سپاهان. سعید آقایی راهی پرسپولیس شد اما هنوز سمت چپ تیم، بازیکن دارد. در قلب خط دفاعی محمد طیبی به صنعت نفت رفت. محمد ایرانپوریان با حضور اسماعیلی‌فر جایی برای عرض اندام نداشت و جدا شد. علی قربانی و ولادیمیر کومان هم جایی در برنامه‌های سرمربی جدید نداشتند و ایران را شاید برای همیشه ترک کردند. ابوالفضل عکاشه هم دیگر خروجی سپاهان بود. حالا مهمترین بحث پیرامون مهدی کیانی است. این بازیکن ساز جدایی زده و شاید به تیم دیگری برود و در سوی مقابل علی کریمی با پیشنهاد اغواکننده‌ای از سوی محمدرضا ساکت روبرو شده و شاید دوباره به اصفهان برگردد.

سپاهان همچنان ستاره‌های زیادی را در ترکیبش دارد. بازیکنانی چون پیام نیازمند، جورج گولسیانی، مرتضی منصوری، سروش رفیعی، محسن مسلمان، محمدرضا حسینی، محمد محبی، سجاد شهباززاده، کی‌روش استنلی، محسن الغسانی و ... بزرگترین بازیکنان فعلی تیم هستند. تیمی که می‌خواهد برای پایان دادن به حسرت هواداران سپاهان تلاش کند و آنها را بعد از ۶ سال به جام برساند. باید دید محرم نویدکیا از پس این ماموریت دشوار برخواهد آمد یا خیر.

طلایی‌پوشان در هفته نخست باید به مصاف گل‌گهر سیرجان بروند. تیمی که هدایتش بر عهده امیر قلعه‌نویی است؛ همینقدر هیجان انگیز.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =