۸۶۰ انشعاب غیرمجاز آب در غرب استان تهران به مجاز تبدیل شد

تهران- ایرنا- معاون درآمد و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران گفت: در تابستان ۸۶۰ انشعاب غیرمجاز آب با پرداخت جریمه و طی مراحل قانونی در شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد به مجاز تبدیل شد.

سهراب فلاوند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک هزار و ۲۵۸ رشته انشعاب غیرمجاز در تابستان امسال شناسایی شد که از این تعداد ۸۶۰ مورد تبدیل به مجاز شد.

وی افزود: وجود انشعابات آب غیرمجاز سبب آسیب به شبکه توزیع، هدر رفت آب، تضییع حقوق مشترکان قانونی خواهد شد و طبق قانون این عمل ناپسند جرم تلقی می شود.

معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران بیان داشت: در شهرستان های قدس، شهریار و ملارد یک هزار و ۵۰ رشته انشعاب آب جدید نصب و  یک هزار و ۱۰۰ رشته انشعاب فاضلاب جدید ایجاد شد.

وی با اشاره به شناسایی کنتور های خراب در شهرستان های غرب استان تهران گفت: این تعداد کنتور برای محاسبه دقیق میزان مصرف آب شرب مشترکان تعویض شد.

فلاوند گفت: خدمات این شرکت بابت تعویض کنتورهای خراب رایگان بوده است.

وی از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه بهره برداری غیرمجاز از شبکه توزیع آب مراتب را سریعاً از طریق سامانه تلفنی ۱۲۲ اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد لازم صورت پذیرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =