جایزه طلای چهارمین المپیاد فیلم‌سازی به عضو کانون فارس رسید 

شیراز- ایرنا- اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه‌های طلا، نقره و برنز چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان را در بخش‌های «فیلم» و «ایده» از آن خود کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان فارس، هیات داوران چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان، ۱۳ فیلم و ایده‌ گروهی را شایسته دریافت مدال طلا، نقره و برنز دانستند.

بر این اساس در بخش ایده، جایزه طلا به ایده‌ی گروهی "هاف تایم" از گروه "نقاب" با سرپرستی غلامرضا رمضانی و مربی‌گری مهدی رضایی و آنا جلیلی عضو مرکز فرهنگی هنری آباده از استان فارس، به‌خاطر طراوت ایده تعلق گرفت.

جلیلی که با فیلم مستند "قشو" در این جشنواره شرکت کرده است، عنوان کرد: بخشی از موفقیت خود را مدیون عمویم هستم که باشگاه اسب سواری دارد و صحبت‌های او درباره‌ی اسب‌ها و زندگیشان برای ساخت مستند قشو کمک کرده است؛ چراکه این مستند درباره روزمرگی‌های نوجوانی است  که با اسب‌ها سروکار دارد.

شایان یادآوری است که ۴۰۳ فیلم و ۴۳۹ ایده به دبیرخانه این المپیاد ارسال شده بود که ۳۶ فیلم و ۲۷ ایده برای رقابت در بخش پایانی معرفی شدند. در میان آن‌ها ۱۸ فیلم و ۱۴ ایده از آثار اعضای نوجوان کانون پرورش فکری بود.

آیین پایانی چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان آبان ۱۳۹۹ در مرکز نوآوری صبا برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =