۲۳۰ میلیارد ریال صرف اطعام نیازمندان اردبیلی شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل از صرف ۲۳۰ میلیارد ریال برای طعام نیازمندان در این استان از بابت غذای گرم و سبد کالا خبرداد.

به گزارش ایرنا ، حسین دشتی روز دوشنبه در نشست با مسوولان دانشگاه محقق اردبیلی و آیین تجلیل از افراد فعالان رزمایش ملی ایران همدل اظهارداشت: از این مبلغ ۷۰ میلیارد ریال اعتبار دولتی، ۲۰ میلیارد ریال کمک بنیاد مستضعفان و مابقی کمک مردم خیر استان بوده است.

وی با اشاره به همکاری کمیته امداد با مرکز نیکوکاری دانشگاه محقق اردبیلی، افزود: با وجود این مرکز در دانشگاه بارقه امیدی برای دانشجویان تحت پوشش ایجاد شده است.

دکتر عباس فنی‌اصل ، رییس مرکز نیکوکاری دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه کمک در دانشگاه با کمک‌های دیگر بسیار متفاوت است، گفت: کمک در دانشگاه کمک به تعیین سرنوشت است.

وی با اشاره به کمک های مداوم بخش‌های مختلف دانشگاه و همکاران به نیازمندان، ادامه داد: در مرکز نیکوکاری دانشگاه در نیمه اول امسال ۸۰۰ میلیون ریال به دانشجویان کمک شده که بیش از ۷۱۰ میلیون ریال آن به صورت بلاعوض بوده است.

رییس دانشگاه محقق اردبیلی هم بر ضرورت توجه به یاری نیازمندان و کمک مومنانه تاکید کرد و گفت: توجه به این امر باقیات صالحاتی برای مومنان خواهد بود.

دکتر عزیز حبیبی اظهارامیدواری کرد در چنین شرایط سخت مالی در حمایت از اقشار کم‌توان جامعه موفق عمل شود.

۳۸ هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =