چند خبر کوتاه از کهگیلویه ‌و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب برخی از مناطق یاسوج فردا سه شنبه به مدت ۶ ساعت قطع می شود.

علی محمد غریبی از قطعی آب در برخی از مناطق حومه شهر یاسوج، بدلیل لزوم انجام پاره ای عملیات بهسازی و همچنین اتصال و وارد مدار نمودن شبکه جدید توزیع آب خبر داد.

وی افزود: قطعی آب از ساعت ۱۰صبح روز سه شنبه شروع و به مدت ۶ ساعت ادامه دارد و ساعت ۱۶روز مذکور به پایان خواهد رسید. 

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در مدت زمان انجام عملیات بهسازی و وارد مدار نمودن شبکه جدید توزیع آب، مناطق: سرآبتاوه، تل خسرو، موردراز سفلی، موردراز وسطی، موردراز علیا، نرگاه، چنارستان سفلی و چنارستان علیا دچار قطعی آب خواهند شد.

 غریبی از ساکنین  مناطق مذکور خواست تا قبل از آغاز عملیات قطع شبکه ، تدابیر و اقدامات لازم را نسبت به ذخیره سازی آب شرب مورد نیاز و همچنین همکاری های مقتضی را نسبت به صرفه جویی درمصرف آب شرب در مدت زمان انجام عملیات بهسازی و وصل نمودن شبکه جدید توزیع آب با امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد به عمل آورند.

وی تصریح کرد: همکارانمان درامور آبفا شهرستان بویراحمد تلاش خواهند نمود تا درکمترین بازه زمانی ممکن نسبت به اتمام عملیات و وارد مدار بهره برداری نمودن شبکه جدید توزیع آب شرب مناطق مورد نظر اقدام نمایند، ضمن آنکه افت فشار آب در مناطق یادشده تا ساعاتی پس از اتمام عملیات بهسازی و اتصال شبکه جدید توزیع آب مورد نظر وجود داشته و دور از انتظار نیست .

غریبی از تمامی مشترکین ساکن در مناطق یادشده خواست در زمان قطعی آب از هرگونه دستکاری تاسیسات، اتصالات و شیرآلات خودداری نموده تا هرچه زودتر افت فشار در شبکه توزیع رفع و فشار آب در کمترین زمان ممکن به روند معمول برگردد.

دستگیری متهمان فراری در کهگیلویه

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری ۲ متهم فراری پس از ۳ سال توسط مأموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ ً جهان دیماز ً در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل مجرمان حرفه‌ای، سابقه دار و تحت تعقیب، مأموران کلانتری ۱۲ این شهرستان دو نفر از متهمان تحت تعقیب، سابقه دار و حرفه ای که به اتهام سرقت محتویات داخل خودرو به مدت سه سال متواری بوده را با اقدامات اطلاعاتی شناسایی و در یک اقدام سریع پلیسی و قبل از اینکه فرصت هرگونه عکس العملی را داشته باشند محاصره و دستگیر کردند.

دیماز با اشاره به اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت از همه توان و امکانات خود استفاده و با مسببان  سلب آسایش مردم برخورد قاطع می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان هدف از اجرای طرح امنیت اجتماعی را افزایش ضریب امنیتی و بالابردن احساس امنیت در سطح شهرستان عنوان و تصریح کرد: برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت عمومی، سارقان، خورده فروشان مواد مخدر، معتادان متجاهر، قاچاقچیان کالا و متهمان فراری و تحت تعقیب به طور ویژه از اولویت‌ برنامه‌های پلیس در این شهرستان است.

دستگیری سارقان حرفه ای سیم برق در یاسوج

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری دو نفر سارق حرفه‌ای سیم برق با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ً علی کرم بازیان ً اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان بویراحمد موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و گشت زنی های هدفمند ۲ نفر سارق را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به این‌که سارقان در بازجویی‌های اولیه به ۲۵ فقره سرقت سیم برق در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =