۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۲
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 84088801
۰ نفر

برچسب‌ها

فعال سیاسی: نباید آب به آسیاب دشمن ریخت

سنندج‌ - ایرنا - دبیر حزب مردم سالاری کردستان با اشاره به برخی توهین‌ها و هتک حرمت رییس جمهوری گفت: در هر جایگاهی باید شرایط کشور را در نظر گرفته و مقابل دشمنان ایستاد نه اینکه با رفتارهای غلط آب به آسیاب دشمن ریخت.

محی‌الدین مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ کسانی که خود را دوستدار نظام می‌دانند در جنگ فکری، اقتصادی و فرهنگی دشمن علیه نظام اسلامی به جای اهانت علیه دولت، با انسجام و وحدت مقابل آمریکا و اسرائیل بایستند.

وی با بیان اینکه آمریکا توان جنگ فیزیکی با نظام را ندارد و از طریق تحریم بدنبال ایجاد نارضایتی است تا کشور را به سمت فروپاشی ببرد، افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی ضد امپریالیستی و ضد نظام سلطه است که برای آن هزینه بسیار داده‌ایم به همین دلیل آمریکا با تمام توان مقابل ایران ایستاده و از هر حربه‌ای بویژه تحریم برای ضربه زدن استفاده می‌کند.

مرادی اضافه کرد:‌ وضعیت کشور در شرایط جنگ اقتصادی است و رهبر معظم انقلاب این شرایط و ضرورت اتحاد همگان را دیدند و خواستار همسویی  همه ارکان نظام و مردم در مقابله با دشمن شدند.

دبیر حزب مردم سالاری کردستان یادآور شد: اهانت کنندگان به رییس جمهوری بیشتر از قشر تندرو هستند که متاسفانه برخی آنها در سیستم‌های مدیریتی کشور هم حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه اهانت کنندگان آنچه در توان دارند بکار می‌گیرند که در هشت ماه پیش‌رو تا انتخابات، رییس جمهور را تضعیت کنند، گفت:‌ آنها نیم نگاهی به پست ریاست جمهوری در انتخابات پیش رو هم دارند.

مرادی تاکید کرد: اینان برداشت‌های اشتباه از یک حدیث ضعیف معتقدند که باید به دشمنان و رقبا تهمت زد هر چند صحت نداشته باشد تا اینگونه آنها را از دور خارج کرد که این رویه نادرستی است.

هجمه‌ها وسیاه نمایی علیه عملکرد دولت این روزها شتاب بیشتری گرفته و برخی بی محابا بر رییس جمهوری و سایر مسوولان دولتی می‌تازند؛ فحش ها، ناسزاها و اهانت هایی در قالب نقد از تریبون ها و سخنرانی ها علیه دولت بیان می‌شود.

تخریب و توهین علیه عملکرد دولت به حدی شدت گرفت که برخی ‌پا را فراتر از مرز اخلاق و ‌آموزه های دینی گذاشتند چنانکه رهبر معظم انقلاب روز شنبه هفته جاری در نشست حضوری با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا از اقدام برخی ها در برخورد با دولت و رییس جمهور و هتک حرمت رییس جمهوری بشدت انتقاد و آن را حرام اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =