فعال سیاسی: تذکرات و رهنمودهای رهبری عامل انسجام است

سنندج - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه تذکر رهبر معظم انقلاب اسلامی به اهانت کنندگان به رییس جمهور بجا بود، گفت: یادآوری این نکته از سوی معظم له، نشان داد برای تامین منافع ملی راهی جز اینکه همه با هم باشیم، نداریم.

مسعود الماسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه باور داریم بین انتقاد، توهین و تخریب تفاوت زیاد است، اظهار داشت: تذکر رهبر معظم انقلاب توانسته این آسیب را کنترل کند تا یکی دیگر از اقدامات باز دارنده حوزه ملی ما اتفاق افتاد البته انتظار می‌رود در راستای حفظ انسجام و وحدت این رویه ادامه داشته باشد.

وی افزود: اهانت کنندگان به رییس جمهوری، اینگونه وانمود می‌کنند که دولت و حاکمیت جدای از هم هستند که این مقوله رویه‌ای اشتباه و به ضرر جمهوری اسلامی است.

الماسی اضافه کرد: نباید این طور تلقی کرد که دولت از حاکمیت جداست چرا که این تفکر موجب رخنه بیشتر دشمنان و بدخواهان در امور جامعه می‌شود.

وی یادآور شد: بعضی‌ها متاسفانه بدلیل درک غلط از تقسیم بندی در حوزه های مختلف نظام سعی دارند این گونه وانمود کنند که دولت از حاکمیت جداست لذا بدنبال تخریب دولت و زیر سوال بردن خدمات آن در شرایط سخت تحریمی هستند.

الماسی تاکید کرد: این دیدگاه که دولت و حاکمیت از هم جدا هستند از تفکر مدیریت جزیره ای نشات گرفته و این مساله خود باعث تمام ناکامی‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه ماست که می‌تواند بزرگترین آسیب را به نظام و کشور وارد کند.

هجمه‌ها وسیاه نمایی علیه عملکرد دولت این روزها شتاب بیشتری گرفته و بی محابا بر رییس جمهوری و سایر مسوولان دولتی می‌تازند؛ فحش ها، ناسزاها و اهانت هایی درقالب نقد در تریبون ها وسخنرانی ها علیه دولت بیان می شود.

تخریب و توهین علیه عملکرد دولت به حدی شدت گرفت که ‌پارا فراتر از مرز اخلاق و ‌آموزه های دینی گذاشت چنانکه رهبر معظم انقلاب روز شنبه هفته جاری در نشست حضوری اعضای ستاد مل مقابله با کرونا از اقدام برخی ها در برخورد با دولت و رییس جمهور و هتک حرمت رییس جمهوری به شدت انتقاد و آن را حرام اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =