طرح آمران سلامت در کهگیلویه وبویراحمد آغاز شد

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای طرح آمران سلامت در سراسر استان با هدف دعوت مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آغاز شد.

سید امان الله جهان بین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت باتوجه به منویات مقام معظم رهبری از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا و به ویژه در فرازهایی از فرمایشات اخیر وی در جلسه با مسولین دولت و ستاد ملی کرونا ترتیبی اتخاذ شد تا همچون سنوات قبل با بهره گیری از خدمات ارزشمند جوانان داوطلب در کنار سایر دستگاه ها، تمام تلاش خود را به منظور صیانت و حفظ سلامتی هموطنان بعمل آوریم. 

وی افزود: این طرح با تلاش مضاعف، ابتکارات جدید و بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود برای کنترل ویروس کرونا، طرح آمران سلامت با هدف ترویج فرهنگ پیشگیری، جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی و درمانی از اقشار آسیب پذیر جامعه در مواجهه با کرونا و همچنین توسعه آموزش‌های همگانی از پنجم تا پانزدهم آبان‌ماه اجرا می شود.

جهان بین تاکید کرد: این طرح با هدف دعوت مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اجرایی خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در این طرح اعضای جوانان و داوطلبان بشردوست جمعیت هلال احمر در قالب تیم‌های سحاب و سحر به ویژه در اماکن پرتردد به ارائه راهنمایی لسانی به افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، توصیه به حفظ فاصله اجتماعی و هشدار به رعایت نکات بهداشتی با حفظ احترام به شان و منزلت انسانی به منظور کمک به سلامت جامعه خواهند نمود.

 وی بیان کرد: این طرح با مشارکت قریب به ۲۱۰ نفر نیروی داوطلب وپرسنل در ۴۲ پایگاه در هشت شهرستان اجرا خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =