برای تحقق تمدن‌سازی نوین اسلامی از همه ظرفیت‌های مجلس استفاده می‌کنیم

تهران- ایرنا- فراکسیون مهدویت مجلس در بیانیه‌ای اعلام کرد: اطمینان می‌دهیم از تمام ظرفیت‌های مجلس برای تحقق آرمان‌های مهدوی و تمدن‌سازی نوین اسلامی استفاده شود.

به گزارش ایرنا، در بیاینه فراکسیون مهدویت مجلس که روز دوشنبه به مناسب نهم ربیع‌الاول آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) منتشر شده، آمده است: نهم ربیع‌الاول، عید بیعت با حضرت مهدی ارواحنا فداه، هر سال نور امید به دل‌ها می‌تاباند، و جان های تشنه را از سرچشمه خوبی‌ها سیرآب می‌کند.

این بیانیه افزود: این روزها که مشکلات، امان‌ها را بریده است، امیدها به ظهور منجی عالم بشریت بیشتر شده است و عالم بیش از هر زمانی نیازمند تحول و تکامل است. 

فراکسیون مهدویت مجلس عنوان کرد: دنیای خسته از ظلم و جور خودکامگان، به دنبال آینده‌ای روشن و جهانی پر از عدل و داد است که دست این ستمگران از آن کوتاه باشد.

این بیانیه یادآور شد: انتظار ظهور، یعنی آمادگی معنوی و تجلی عملی در مسیر آن برنامه پرشکوه. این آمادگی در سایه ایمان قوی، اعمال صالح و فراگیر شدن معنویت و احیای مکارم اخلاقی صورت می‌ پذیرد همانطور که قرآن مجید درباره یاران حضرت مهدی موعود (عج الله تعالی فرجه الشریف) می‌فرماید: خدا وعده حکومت روی زمین، حکومتی آمیخته با امنیت و آرامش و عدل و داد را به کسانی داده که دارای ایمان و عمل صالح اند.

فراکسیون مهدویت مجلس تصریح کرد: امسال در جشن امامت و عید بیعت، که بدلیل شیوع ویروس منحوس کرونا امکان برگزاری جشن‌ها و اجتماعات وجود ندارد، بیش از هر زمانی توجهات‌مان را معطوف به آن امام غائب از نظر کنیم.

این بیانیه خاطرنشان کرد: مردم عزیز ایران اسلامی که در کلام و باور امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای (حفظه الله) امت زمینه‌ساز ظهور هستند، در رقابتی عاشقانه، و با تلاش‌های خالصانه در خدمت‌رسانی به محرومین و مستضعفین، قوت قلب یکدیگر هستند.

فراکسیون مهدویت مجلس افزود: در این دوران کرونایی باید برای نجات عالم از این ویروس منحوس بیش از هر زمانی دست به دعا برداریم؛ دعا برای شفای بیماران و گرفتاران در تخت‌های بیمارستان و دعا برای سلامتی و توفیق کادر فداکار درمان، که این روزها رسالتی زینبی بر دوش دارند.

این بیانیه تصریح کرد: یاد همه شهیدان را گرامی میداریم، شهدای جبهه مقاومت و مدافعان اسلام و حریم اهل بیت و ولایت، و چهره شاخص مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی.

فراکسیون مهدویت مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید بیعت حضرت ولی عصر (عج) به آزادمردان عالم و مردم ایران عزیز اسلامی- به عنوان پرچمداران تحقق حکومت عدل الهی-، با مقام ولایت و رهبری معظم انقلاب تجدید بیعت کرده و اطمینان می‌دهیم از تمام ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق آرمان‌های مهدوی و تمدن‌سازی نوین اسلامی استفاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =