مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در بیرجند افتتاح شد

بیرجند - ایرنا - مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی روز دوشنبه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسوولان در بیرجند افتتاح شد.

به گزارش ایرنا آیین راه‌اندازی این مرکز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان جنوبی و سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ساختمان شماره ۲ این سازمان برگزار شد.

با توجه به راه‌اندازی این مرکز در استان‌های کشور، خراسان جنوبی جزو استان‌های پیشرو است که این مرکز را امروز و با حضور مدیران ارشد اقتصادی استان در بخش‌های خصوصی و دولتی راه‌اندازی کرد.

مقرر شد نمایندگان دستگاه‌های متولی به صورت ۲۴ ساعت به صورت حضوری یا برخط در مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی حضور داشته و پاسخگوی مشکلات سرمایه‌گذاران و واحدهای تولیدی استان باشند.

به گفته مسوولان وزارت صمت مرکز شبانه‌روزی رسیدگی و رفع مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در سال جهش تولید برای کاهش التهاب در حوزه‌های صنعتی و سرمایه‌گذاری ایجاد شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =