پلیس کردستان بیش از ۱۲ میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق کشف کرد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران انتظامی این استان در سه عملیات جداگانه موفق به کشف ۱۲ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال انواع کالا و ارز قاچاق شدند.

به گزارش ایرنا، سردار علی آزادی روز دوشنبه اظهار داشت: ماموران آگاهی مریوان با اشراف اطلاعاتی یک اخلال گر اقتصادی که مباردت به خرید و فروش ارز در این شهرستان می‌کرد را دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی در یک عملیات غافلگیر کننده این فرد را دستگیر و ۲۵ میلیون و ۹۶۴ هزار دینار عراق به ارزش پنج میلیارد و ۷۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال به همراه ۱۵۸ میلیون ریال انواع ارز قاچاق خارجی از او کشف کردند.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد، افزود: ماموران آگاهی سروآباد نیز در عملیاتی جداگانه طی هماهنگی با مراجع قضایی یک دستگاه سواری پژوه ۴۰۵ را در ایست بازرسی شهید کریمی متوقف کردند.

وی یادآور شد: در بازرسی از این خودرو ۹۷ هزار و ۵۰۰ عدد انواع ماسک بهداشتی به ارزش پنج میلیارد ریال کشف و راننده دستگیر و  پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سردار آزادی گفت: همچنین ماموران انتظامی کامیاران نیز در ایست و بازرسی شهید میرجلیلی این شهرستان حین پایش خودروهای عبوری موفق به کشف ۱۶۹ هزار نخ انواع سیگارت خارجی شدند.

وی تاکید کرد: ارزش این محموله یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآور شده که راننده خودرو حامل این محموله دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =