۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84088589
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۲ تن ادوات قلیان در شهرستان قدس معدوم شد

تهران- ایرنا- سرپرست بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان قدس گفت: ۲ تن و ۲۸۰ کیلوگرم ادوات و لوازم قلیان در این شهرستان کشف و معدوم‌سازی شد.

نوشین پرویزی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ادوات توسط کارشناسان بهداشت و درمان این شهرستان در یک واحد کارگاه غیرمجاز شناسایی و نسبت به جمع‌آوری آن اقدام شد.

وی افزود: این ادوات به صورت مخفیانه از سطح شهرستان‌های تهران و البرز جمع‌آوری و در این مکان به صورت غیربهداشتی مجدد در بسته‌بندی‌های جدید و برندهای مختلف جانمایی می‌شد.

سرپرست بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان قدس با بیان اینکه فرد متخلف متواری شده است، اضافه کرد: این فرد تحت پیگرد مراجع قانونی است.

پرویزی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده تخلف، آن را با سامانه ۱۹۰ و در شهرستان قدس با شماره ۴۶۸۵۲۲۰۰ اطلاع‌رسانی کنند تا به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

وی همچنین به صاحبان املاک هشدار داد: مالکان نسبت به اجاره و رهن دادن ملکشان به اشخاص بیشتر دقت کنند تا دچار مشکل نشوند.

مرکزیت شهرستان قدس در ابتدا روستایی با نام «قلعه حسن‌خان» از بخش «کن» بود که در اوایل انقلاب با نام شهرک «حسن‌خان» به شهرستان شهریار سپرده شد؛ نام آن بعدها به شهرک قدس تغییر پیدا کرد و با اضافه شدن چند روستا و دهکده به شهر قدس تبدیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =