مجمع نمایندگان کرمانشاه تشکیلات اداری در استان ندارد

قصرشیرین- ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان کرمانشاه متشکل از هشت نماینده مردم ۶ حوزه انتخابیه دارای یک رییس و دبیر با ساختاری مستقل است و هیچ‌گونه تشکیلات اداری در استان ندارد.

«شهریار حیدری» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه به صورت هفته‌ای اقدام به برگزاری جلسات در باره مسایل و مشکلات استان می‌کند و تمام موارد مطرح شده در این جلسه توسط رییس و دبیر این مجمع از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه دارای سخنگو و یا روابط عمومی نیست و مواردی که لازم باشد از سوی رییس مجمع که هم اکنون «عبدالرضا مصری» و دبیر این مجمع که بنده هستم به رسانه‌هایی که می خواهند دنبال کنند، اطلاع رسانی خواهد شد.

دبیر مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: هر ۶ ماه یکبار به صورت قرعه‌کشی نیز رییس مجمع نمایندگان استان انتخاب می‌شود و اینکه برخی از رسانه‌ها و یا افرادی خود را نماینده و یا روابط عمومی مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی معرفی می‌کنند، صحت ندارد.

حیدری، همچنین با اشاره به شیوع بیماری کرونا از مردم خواست تا مشارکت لازم را برای اجرای دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی برای یاری و مساعدت کادر درمان و ستاد ملی کرونا و مقابله با موج سوم این بیماری ویروسی داشته باشند.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا، هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.