سیاست تیم فوتبال ۹۰ پشتوانه‌سازی برای ۱۰ سال آینده است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه گفت: در برنامه و سیاست باشگاه با سرمربی کنونی، بیمه کردن فوتبال این شهر تا ۱۰ سال آینده و پشتوانه‌سازی و پرورش و معرفی استعدادهای فوتبالی این شهر به باشگاه های مختلف کشور است.

یحیی بهاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا سیاست ۲ ساله نخست باشگاه ۹۰ را معرفی فرهنگ فوتبال ارومیه و آذربایجان‌غربی به ایران عنوان کرد و افزود: در ۲ سال دوم و با هدایت «پژواک کرم‌پور» بنا داریم فوتبال ارومیه را به‌عنوان یک مدعی بر پایه حرکات اصولی برای پرورش بازیکنان جوان و بومی با دانش کادرفنی و بیمه کردن فوتبال این شهر و استان تا ۱۰ ساله آینده تبدیل کنیم.

وی اضافه کرد: اگر بتوانیم خواسته‌های امسال سرمربی تیم را جامه عمل بپوشانیم، با حفظ "کرم پور" خواهیم توانست برای سال آینده و سالیان آتی تحول بنیادین برای فوتبال ارومیه و آذربایجان‌غربی ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: تمرینات تیم فوتبال ۹۰ از حدود ۲ ماه قبل آغاز شده و طی این مدت با حضور کادر فنی، نقاظ ضعف و قوت تیم کار شده و برای برطرف کردن نقاط ضعف تیم براساس نیازهای سرمربی اقدام به جذب بازیکنان مدنظر کرده‌ایم با این حال تا قبل از پایان مهلت نقل ‌و انتقالات در چند پست دیگر در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر هستیم.

مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه ادامه داد: امسال تیم ۹۰ تیمی قابل احترام برای سایر تیم‌ها خواهدبود و با توجه به آغاز فصل جدید در روز ۲۶ آبان‌ماه، چهار بازی دوستانه برنامه‌ریزی کرده‌ایم که روز شنبه حریفان و برنامه دیدارها اعلام خواهدشد.

بهاری اظهار کرد: در لیگ دسته اول حریف آسان نداریم و همه تیم‌ها با هدف صعود به لیگ برتر و نمایش بهترین عملکرد وارد لیگ می‌شوند.

وی با قدردانی از حمایت مسوولان استانی و شهری و اصحاب رسانه از فوتبال ارومیه گفت: ویژگی خاص فوتبال ارومیه، نگاه حمایتی مسوولان مختلف و رسانه‌ها از نماینده لیگ یکی است که امسال نیز با این حمایت، تیم فوتبال ۹۰ حرف‌های زیادی در مسابقات خواهدداشت.

طبق قرعه کشی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، تیم ۹۰ ارومیه فصل جدید لیگ دسته یک را در تهران و در دیدار با هوادار این شهر آغاز خواهدکرد و سپس در هفته‌های دوم تا چهارم بترتیب با گل‌ریحان البرز در ارومیه، فجر سپاسی شیراز در خارج خانه و شاهین شهرداری بوشهر در ارومیه دیدار خواهدکرد.

۹۰ ارومیه در فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور با ۱۳ برد، ۱۳ مساوی و هشت باخت و کسب ۵۲ امتیاز در رده هفتم ایستاد؛ نماینده فوتبال ارومیه با دریافت ۲۰ گل به طور مشترک با تیم آلومینیوم اراک بهترین خط دفاعی را در بین ۱۸ تیم کسب کرد.

فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال، اواخر آبان امسال آغاز خواهدشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =