آزمون جامع مهارت‌آموزان دانشگاه فرهنگیان آذر برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر برگزاری هر چه بهتر آزمون جامع مهارت‌آموزان در آذر 99، گفت: این آزمون تضمینی برای کیفیت مهارت‌آموزان دانشگاه فرهنگیان است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش،  یارمحمد حسین‌بُر در نشستی با رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر برگزاری هر چه بهتر آزمون جامع مهارت آموزان در آذر ماه اظهار داشت: در صورت نیاز دانشگاه فرهنگیان، وزارت آموزش و پرورش آماده است از طریق سامانه LTMS دانشگاه فرهنگیان را در برگزاری این آزمون یاری رساند.

 وی، افزود: کیفیت اقتضا می کند، آزمون جامع مهارت آموزان ماده ۲۸ در بهترین شرایط و با بالاترین استانداردهای معلمی، برگزار شود.

رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، گواهینامه های صادر شده توسط مرکز سنجش، مستقر در معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان برای مهارت آموزان را مدرکی مهم در راستای  بهره مندی این افراد طی سال های آتی  از مزایای  رتبه بندی ذکر کرد.

اعلام نتایج آزمون پس از ۲۰ روز

کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان هم در این نشست تعداد سؤال های گروه های ۲۳ گانه آزمون جامع مهارت آموزان طی سال جاری را مشتمل بر ۷۰ سؤال اعلام و در خصوص برگزاری این آزمون برای دو گروه شرکت کننده گفت: ورودی های ماده ۲۸ آزمون استخدامی سال ۹۸ که پودمان آنها به دلیل شرایط کرونا در سال ۹۹ برگزار شد از جمله گروه های شرکت کننده در آزمون جامع هستند.

وی از مهارت آموزان سال‌های قبل به عنوان گروه دوم شرکت کننده در آزمون جامع یاد کرد و گفت: این گروه افرادی هستند که تاکنون نتوانسته‌اند حد نصاب نمره قبولی را کسب کنند.

عضو هیأت رییسه دانشگاه فرهنگیان، جمعیت آماری شرکت کننده در آزمون سال جاری را ۱۲ هزار مهارت آموز اعلام کرد.

کچوئیان درمورد زمان اعلام نتایج آزمون جامع مهارت آموزان گفت: بعد از گذشت ۲۰ روز از آزمون نتایج اطلاع رسانی می شود.

وی خاطرنشان کرد: مهارت آموزانی که نتوانند حد نصاب نمره آزمون سال جاری را کسب کنند، می توانند در آزمون جبرانی دهه نخست اسفند ماه شرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =