۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۴
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84088411
۱ نفر

برچسب‌ها

قاچاق سوخت در سبزوار ۵۳ درصد کاهش یافت

سبزوار- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: طی هفت ماه گذشته ۱۴ هزارو ۶۸۰ لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق در این منطقه کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۳ درصد کاهش داشته است.

محمد صادقی روز دوشنبه در نشست خبری افزود: عمده این کشفیات در مبادی ورودی سبزوار بوده و طی این مدت ۳۰۰ مورد بازدید از تاسیسات نفت و گاز و مراکز توزیع در این شهرستان انجام شده است.
وی ادامه داد: قاچاق سوخت یکی از معضلات جدی است که با تعامل بین نهادها و اقتدار نیروی انتظامی گام‌های موثری در جلوگیری از هدررفت این سرمایه ملی برداشته شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار با اشاره به طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی گفت: طی ماه‌های گذشته ۶۸۵ دستگاه خودرو  عمومی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گاز سوز شدند.
وی افزود: با توجه به فعالیت مستمر۲۳ جایگاه سی.‌ان.‌جی در این منطقه، هیچ مشکلی در تامین گاز خودروها وجود ندارد و زمان توقف خودروها در این جایگاه‌ها کاهش یافته است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار یکی از ۳۷ منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که تامین فرآورده‌های نفتی در شهرستان‌های سبزوار، بردسکن، خوشاب، داورزن، جوین، جغتای در غرب خراسان رضوی را بر عهده دارد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =