نماینده ولی فقیه در کرمان: هیچ کس حق اهانت به مسئولان کشور را ندارد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تاکید بر ضرورت اجرای فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری به عنوان جانشین ولی عصر (عج) گفت: هیچ کس حق اهانت به مسئولان بویژه افراد عالی رتبه کشور را ندارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان کرمان افزود: یک مسلمان با انتقاد سازنده به دنبال رفع مسائل و مشکلات کشور برمی‌آید اما اهانت به هیچ کدام از مسئولان به ویژه سران سه قوا در شرایط جنگی فعلی کشور، پسندیده نیست.

وی اظهار داشت: ۱۲ امام معصوم (ع) در ادامه سلسله نبوت، بشر را هدایت کردند و در نهایت این مسیر بزرگ به دست امام زمان (عج) به عنوان شخصیتی پاک و به دور از هر خطا و اشتباهی ادامه یافت و امروز دستان باکفایت ولی عصر (عج) حجت را بر همه ما تمام می‌کند.

امام جمعه کرمان ادامه داد: تلاش و رویکرد تمام امامان معصوم همواره حفاظت و دفاع از ارزش ها، اخلاق و معنویت، دفاع از حریم انسانیت تا پای جان در مسیر پرتلاطم هدایت انسان ها بوده که تا به امروز متوقف نشده و حرکت تا شهادت در زندگی همه ائمه مشاهده می‌شود.

وی تصریح کرد: رویکرد دوم ائمه اطهار (ع) امید و انتظار است و امروز مفتخر به وجود ولی فقیه در کشورمان هستیم که در این راستا فرمایشات مقام معظم رهبری در هدایت جامعه اسلامی و همه امور باید چراغ راه باشد.

علیدادی سلیمانی اظهار داشت: همه باید در مبارزه جدی علیه ویروس کرونا همراه شوند و به تذکراتی که از ستادهای مربوطه اعلام می شود به صورت دقیق عمل کنند زیرا تمرد و سرپیچی در این حوزه موجب مرگ افراد زیادی می شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری حجت را بر همه تمام کردند ادامه داد: بر تمامی مسئولان در حیطه وظایف خود ضروری است که با اطلاع رسانی به مردم، در زمینه رعایت توصیه های بهداشتی اقدام کنند که این ویروس بی رحم را نابود کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =