توسعه بیمه سلامت راهبرد دولت برای تحقق عدالت اجتماعی است

بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: توسعه نظام بیمه سلامت از مهمترین فرامین مورد تاکید در سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری و راهبرد مهم دولت تدبیر و امید برای تحقق عدالت اجتماعی است.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خراسان جنوبی، ناصر خوش خبر در پیامی به مناسبت "هفته بیمه سلامت" اظهار داشت: یکی از مهمترین فرامین مورد تأکید در سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری و راهبرد مهم دولت تدبیر و امید برای تحقق عدالت اجتماعی، توسعه نظام بیمه سلامت کشور است که بدون تردید از اهداف اصلی تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران بوده و با شکل‌گیری این سازمان، زمینه تحقق آرمان‌هایی همچون عدالت‌محوری، ارتقاء سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت و کاهش پرداخت از جیب بیمه‌شدگان در سراسر کشور فراهم شده است. 

وی افزود: امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا، توجه به سلامت آحاد افراد جامعه، روز به روز اهمیت بیشتری یافته چرا که جامعه سالم بسترساز توسعه، رشد و شکوفایی در تمامی زمینه‌هاست. از این رو، همسو با این رویکرد مهم، بیمه سلامت استان خراسان جنوبی نیز با تحت پوشش قرار دادن تمامی افراد فاقد پوشش بیمه و اجرای طرح‌هایی متنوع، اقداماتی مهم و تاثیرگذار را در حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس رقم زده است. 

سرپرست استانداری خراسان جنوبی گفت: اینجانب ضمن تبریک هفته بیمه سلامت، از همت بلند و گام‌های مؤثر تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

همزمان با هفته بیمه سلامت (سوم تا نهم آبان) ۱۸ عنوان برنامه در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها