۵ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۶
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 84088151
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در شیروان توزیع شد

بجنورد- ایرنا- امام جمعه شیروان گفت: تاکنون در اجرای رزمایش کمک های مومنانه قرارگاه مواسات دفتر امام جمعه شهر ۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند این شهرستان توزیع شده است.

حجت الاسلام حسین تکمیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارزش غذایی هر بسته موادغذایی سه میلیون ریال است که از محل کمک های مردمی، خیرین و سایر اقشار مختلف مردم تامین و در مناطق شهری، روستایی و مرزی توزیع شده است.

وی گفت: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، ۱۹ مورد هزینه درمان، پرداخت ۲۶ مورد کرایه خانه، خرید چهار مورد لوازم خانه، پرداخت ۲۱ مورد هزینه قبوض،   و ۱۲۵ عدد کارت هدیه یک  و ۲ میلیون ریالی توزیته شده است.

حجت الاسلام تکمیلی با اشاره به اینکه در اجرای این امر خیر و خداپسندانه، ۴۰ نفر از عوامل اجرایی مشارکت داشتند افزود: موارد مزبور بخشی از کمک های قرارگاه مواسات دفتر امام جمعه شیروان بود که مبلغ آنان به غیر از بسته های معیشتی، یک میلیارد ریال برآورد هزینه شده است.

کرونا با همه مصیبت هایی که برای مردم به وجود آورد فرصت‌هایی خلق کرد تا مردم بتوانند فضیلت‌های خود را یکبار دیگر بروز دهند.

این حرکت با فرمان و دستور مقام معظم رهبری در کشور در قالب طرح مواسات مردم در یک حرکت خدا پسندانه و خیرخواهانه مشارکت کردند.

مردم نشان داده‌اند تا زمانی که این نیاز و مشکل مرتفع نشده در این طرح با قدرت و قوت حضور خواهند داشت و از کسانی که نیازمند کمک و یاری هستند حمایت خواهند کرد.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =