بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس در دستور کار نمایندگان

تهران-ایرنا- نمایندگان در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوارق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی را بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «محمد حسین فرهنگی» در آغاز جلسه علنی روز دوشنبه عضو با اشاره به دستور کار امروز جلسه علنی مجلس گفت: در جلسه امروز گزارش‌کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح دوفوریتی اصلاح تبصره‌های (۱) و (۲) ماده واحده قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار است.

 به گفته عضو هیات رییسه مجلس، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش (اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه‌ها و سایر تأسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان (اعاده شده از شورای نگهبان) هم در این جلسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فرهنگی یادآورشد: گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی و گزارش این کمیسیون در مورد لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که هر دو اعاده شده از شورای نگهبان هستند از دیگر برنامه های در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز است.

همچنین گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان (در اجرای ماده (۲۱۲) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) و گزارش این کمیسیون در مورد طرح استفساریه بند (۲) ماده (۲) قانون مالیات‌های مستقیم(اعاده شده از شورای نگهبان) نیز برای برنامه هفتگی صحن علنی مجلس پیش بینی شده است.

 گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوارق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی (در اجرای تبصره (۱) ماده (۴۵) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) و گزارش این کمیسیون مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند (در اجرای ماده (۲۱۲) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) در دستور کار هفتگی مجلس برنامه‌ریزی شده است.

بر اساس اظهارات فرهنگی گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت (اعاده شده از شورای نگهبان) و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد بازار فولاد (در اجرای تبصره (۱) ماده(۴۵) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار سیاست