دعوت سنگ‌نورد گلستانی به تیم ملی و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - دعوت سنگ‌نورد گلستانی به تیم ملی، برخورد پلیس گلستان با تورهای گردشگری غیرمجاز و خاموش‌شدن آتش جنگل صادق‌آباد گالیکش از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه گلستان است.

 رضا کلاسنگیانی سنگ‌نورد گلستانی با کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی کشور در زنجان، جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد.

**

سرهنگ سعید دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: مخالف برگزاری تورهای گردشگری و شادی مسافران و گردشگران نیستیم اما تورهای غیرمجاز خط قرمز پلیس است و با برگزارکنندگان آن برخورد خواهیم کرد.

**

باحضور به‌موقع آتش‌نشانی شهرداری صادق‌آباد شهرستان گالیکش و نیروهای جنگلبانی و مردمی، حریق در منطقه جنگلی کشانک صادق‌آباد قبل از گسترش حجم آتش در منطقه خاموش شد.

**

مسابقات تنیس آدینه آزاد گلستان با شرکت ۲۴ نفر در مجموعه تختی گنبد برگزار شد که در پایان فرهان و شهریار اهرزاد از گنبد اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک این مسابقات به  امیر معطوفی و پارسا تجری از گرگان رسید.

**

عملیات اجرایی مدرسه سعدی روستای آرخ بزرگ بخش گلدشت شهرستان گمیشان به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع و اعتبار پنجاه میلیارد ریال آغاز شد.

۳۰ درصد اعتبار ساخت این مدرسه توسط یکی از خیران مدرسه ساز تامین خواهد شد.

**

تجری معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب گلستان از شستشوی ۲۳۳ کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب این استان از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.

**

گزارش گاه نگار اپیدمیولوژی بیماری کرونا از سوی کمیته اپیدمیولوژی وزارت بهداشت منتشر شد که بر اساس آن گلستان دارای ثبات در روند بیماری با تغییرات مختصر صعودی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =