دستگاه ها باید برای حل مشکلات تولید کنار هم تصمیم بگیرند

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که برای حل مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی استان،باید نمایندگان تمامی دستگاه های متولی با اختیار تام در کنار هم تصمیم بگیرند.

حسین کلانتری عصریکشنبه در گفت گو با ایرنا افزود: برای فراهم کردن زمینه حضور دستگاه ها دز کنار هم، مرکز فوریت های شبانه روزی  بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذار استان ایجاد و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد:جای خالی این مرکز و  راه اندازی آن احساس می شد تا موانع سد راه واحدهای تولیدی استان در اسرع وقت و در مرکزی با حضور همه دستگاههای متولی مرتفع شوند.

حسین کلانتری یادآوری کرد: کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان پیشرو در زمینه راه اندازی این مرکز است.

به گفته کلانتری  ، نمایندگان دستگاه های متولی به صورت شبانه روزی با اختیار تام در این مرکز حضور دارند و  پاسخگوی مشکلات سرمایه گذاران و واحد های تولیدی هستند.

حسین کلانتری ادامه داد: در این ‌مرکز مشکلات واحدهای تولیدی نیمه فعال یا  فعال به فوریت بررسی و پس از ۴۸ ساعت برطرف می شود.
وی اضافه کرد: واحدهای تولیدی مشکلات خود را به این مرکز منعکس می کنند و به سرعت برای رفع مشکل آنها اقدام می شود.
کلانتری رفع موانع تولید ،حل مشکلات و جذب سرمایه گذاران را از مهمترین اولویت های حال حاضر استان خواند و افزود : باید از تمام ظرفیت ها برای رونق تولید و فعالیت کسب و کار استفاده کرد.
استاندار ادامه داد: مدیران باید جهادی عمل کنند و کم کاری و قصور از هیچکس پذیرفته نمی شود  و با مدیری که در این راه سنگ اندازی یا کاهلی کند برخورد می شود.
حسین کلانتری تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان باید برای تسهیل، رونق تولید و کمک به سرمایه گذاران و تولید کنندگان پای کار باشند و برای رسیدن به هدف مهم این مرکز شبانه روزی و رفع مشکلات تولیدکنندگان فعال باشند.
سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی مشکل دار می توانند به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته از طریق شماره تلفن و سامانه  ۳۳۳۳۹۰۱۸ پیگیر مشکلات و موانع سد راه خود باشند.

تولید کنندگان و سرمایه گذاران کاغذ بازی و پاسکاری در میان دستگاه های مختلف برای گرفتن استعلام و مجوزهای لازم‌را زمان گیر و خسته کننده می دانند و همواره از این روند طولانی شکایت داشته اند و به نظر می رسد با ایجاد این‌مرکز بخش بزرگی از این مشکلات‌برطرف خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =