سهرابیان: حضور قلعه‌نویی انتظارات را از گل‌گهر بالا می‌برد؛ استقلال پشت پادوانی را خالی کرد

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: حضور امیر قلعه نویی در راس کادر فنی این تیم انتظارات را از نماینده فوتبال استان کرمان بالا خواهد برد.

به گزارش ایرنا، «آرمین سهرابیان» در حاشیه دیدار دوستانه تیم گل‌گهر سیرجان برابر پیکان تهران با اشاره به شرایط تیمش گفت: تیم آماده و سرحال است و این آمادگی با حضور «امیر قلعه‌نویی» بیشتر خواهد شد. چند بازی دوستانه داشتیم که در آنها نتایج خوبی گرفتیم و خوب کار کردیم. امروز هم با پیکان بازی کردیم و شرایط بد نبود.   

مدافع تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان افزود: این تیم مانند فصل گذشته نیست و شرایط بهتری دارد انتظارات از ما و دیگر بازکنان بالا است و یکی از دلایل این انتظارات حضور پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر در کادر فنی محسوب می‌شود.  با توجه به این شرایط، امیدوارم نتایج خیلی خوبی بگیریم و انتظارات را برآورده کنیم.

وی در مورد اینکه پست دفاع وسط در تیم گل‌گهر ترافیک زیادی دارد، عنوان کرد: من هر کجا قلعه‌نویی بگوید بازی می‌کنم. فرقی ندارد دفاع چپ باشد یا دفاع آخر اما امسال فکر کنم دفاع آخر کنم. تابع دستورات سرمربی هستم و او همیشه به من لطف دارند سال گذشته نیز برای حضور در سپاهان از من دعوت کرد اما شرایطم به گونه‌ای بود نتوانستم از تهران خارج شوم.  

مدافع سابق استقلال تهران با اشاره به مصدومیت لئوناردو پادوانی تصریح کرد: هر کمکی از دستم برآید برای بازیکن برزیلی انجام می‌دهم اما متاسفانه این بازیکن کمک من را قبول نمی‌کند. این در حالی است که  قبل از اینکه آن اتفاق تلخ بیافتد، من و پادووانی خیلی با هم دوست و رفیق بودیم. حتی با هم هم‌اتاقی بودیم. همیشه با او در ارتباط هستم و خواهم بود.   

وی در مورد اینکه شاید باشگاه باید حتی حقوق مادام‌العمر برایش در نظر بگیرد چون زندگی حرفه‌ای‌اش را در استقلال از دست داد، گفت: درست است. پادووانی فوتبال حرفه‌ای خودش را انجام می‌داد و اتفاق خیلی تلخی برایش افتاد. نمی‌دانم، استقلال به جای اینکه پشتش باشد، پشتش را خالی کرد. می‌توانست حداقل حقوقش را پرداخت کند.

سهرابیان در مورد مطالبات خودش از استقلال اظهار داشت: من هم طلب دارم. نصفش را بخشیدم اما هنوز هیچ خبری نشده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =