اعتبار لازم برای افتتاح طرح‌های فاخر حوزه راه در آذربایجان‌غربی تامین می‌شود

ارومیه- ایرنا- رییس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور با قدردانی از اقدامات خوب انجام شده در حوزه راهداری و پایانه های مرزی آذربایجان‌غربی گفت: اعتبار لازم برای افتتاح طرح‌های فاخر حوزه راه این استان تامین می‌شود.

سعید جغتایی روز یکشنبه در جلسه بررسی مسائل و تامین اعتبار مورد نیاز پروژه های راهداری و طرح ابرار در آذربایجان‌غربی افزود: پروژه های راهداری، راه سازی و طرح های ابرار در این استان با وجود کمبود اعتبار تعطیل نشده و به خوبی مدیریت شده است.

وی اضافه کرد: سعی می کنیم تا با تامین و تخصیص اعتبار مورد نیاز، زمینه افتتاح این طرح های فاخر در آذربایجان غربی را فراهم کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این جلسه گفت: تعریض و بهسازی محور میاندوآب -  شاهین دژ، نقده - اشنویه، اشنویه - ارومیه، محور سه راهی ایواوغلی - بازرگان، مرگنلر - پلدشت و محور سه راهی ایواوغلی تا خوی از جمله طرح های مهم در دست اجرای این اداره کل است.

ارسلان شکری افزود: سه راهی چایپاره، طرح های ابرار و آسفالت محورهای روستایی نظیر محور الند خوی و پل ها و ابنیه‌های فنی مثل پل پوش‌آباد اشنویه، مهلذان خوی و گلستانه ارومیه از دیگر طرح های در دست اجرا در این بخش است.

وی اضافه کرد: آذربایجان غربی به کارگاه راهداری و راه سازی بزرگی تبدیل شده که لازم است اعتبار ویژه ای برای این استان تخصیص یابد.

پیش از برگزاری این جلسه که در خوی ترتیب یافت، اعضا به صورت میدانی از پروژه تعریض محور خوی - ایواوغلی و نیز پروژه تعریض پل مهلذان واقع در این محور بازدید کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =