نصرتی: مدیران غیر ورزشی کارایی لازم را ندارند؛ از جدایی «نادری» متعجب شدم

تهران- ایرنا- بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید از مدیرانی در فوتبال استفاده شود که سابقه ورزشی دارند چون قطعاً در این صورت کارآمدتر خواهند بود.

«محمد نصرتی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص استعفای «مهدی رسول‌پناه» سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من این استعفا به موقع بود و سرپرست باشگاه بعد از حواشی ایجاد شده باید می‌رفت زیرا او شرایط را به خوبی مدیریت نکرد.  طبق اعتقاد رسول پناه تیم در زمان او به فینال راه پیدا کرد و نکته مثبتی بود اما وقتی همه ناراضی هستند و معلوم است مشکل وجود دارد، نمی‌توان مدیریت کرد. به نظر من بیشتر این موفقیت نتیجه تلاش کادر فنی و بازیکنان تیم است.

نصرتی همچنین اشاره‌ای به پیوستن مدافع پرسپولیس به الریان قطر داشت و افزود: شجاع خلیل‌زاده به خاطر پیشنهاد مالی خوبی که به او شد رفت تا به آینده خود در زمینه فوتبال و مالی کمک کند.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص جدایی «محمد نادری» عنوان کرد: من خودم خیلی تعجب کردم. با توجه به جدایی شجاع، نادری می‌توانست در دو پست مرکزی و چپ به میدان برود. از دست دادن این بازیکن به مدیریت برمی‌گردد که نتوانست او را حفظ کند و نادری به استقلال رفت.

نصرتی در پایان در خصوص شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: ما در شهر محلات و شهرکرد اردو زده‌ایم. سعی می‌کنیم تیم را به خوبی ببندیم؛ تعدادی از بازیکنان لیگ برتری به سمت تیم ما سرازیر می‌شوند که این قضیه در موفقیت ما تاثیرگذار است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha