برگزاری مسابقات دو و میدانی و اتومبیلرانی در آستارا

آستارا - ایرنا - مسابقات دو و میدانی بانوان و اتومبیلرانی و موتورسواری آقایان با هدف ترویج این رشته‌های ورزشی در آستارا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا  رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا روز یکشنبه در ورزشگاه وحدت این شهرستان گفت: امروز نخستین مسابقات دو و میدانی بانوان با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی پاتریس با شرکت ۲۰ بانوی جوان و بزرگسال در ماده های ۱۰۰ و ۱۵۰ متر دور میدان برگزار شد و در رده سنی بزرگسالان خدیجه سفالی، شعله حضرتی و خاور عرفانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وحید خاصی پور افزود: در رده سنی جوانان هم زهرا شهبازی، زهرا آسایش و کیمیا زرجو به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند و به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

 رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آستارا نیز در همایش موتورسواری در بلوار سفیر امید گفت: این برنامه با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و نیروی انتظامی با شرکت ۵۰ اتومبیلران و ۳۰ موتورسوار حرفه ای از آستارا با خودروهای کلاسیک، اسپورت، آفرود و موتورسیکلت های مختلف برگزار شد.   

اصغر اکسیر افزود: هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آستارا ۷۰ عضو دارد و اتومبیلرانی و موتورسواری به عنوان یکی از پنج رشته پر مخاطب کشور، نوجوانان و جوانان زیادی را جذب کرده و حمایت مادی و معنوی مسئولان در ترویج آن، سرمایه گذاری در حفظ جوانان از ناهنجاری های اجتماعی محسوب می شود.

شیوع بیماری عالمگیر کرونا اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی را نیز کاهش داده است و برخی همایش های ورزشی با رعایت پروتکل های اجتماعی، فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک برگزار می شود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن ساماندهی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha