بیش از ۱۶۷میلیارد تومان تسهیلات کرونا به مشاغل لرستان پرداخت شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ۱۶۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به صاحبان مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده استان پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا علی آشتاب روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: ۲۹ هزار و ۵۱۹ فقره پرونده برای دریافت ۲۹۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در لرستان تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: تاکنون ۱۹ هزار و ۶۹۱ فقره با اشتغال ۲۲ هزار و ۳۰۲ نفر در لرستان تسهیلات کرونایی دریافت کرده‌اند که در مجموع برای این تعداد پرونده ۱۶۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تامین شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به پرداخت وام تا پایان آبان ماه ادامه داد: ۹ هزار و ۸۲۸ نفر که برای دریافت وام کرونا در سامانه ثبت نام کرده اند و پرونده آنها در بانک تشکیل شده است تاکنون این تسهیلات را دریافت نکرده‌اند.

آشتاب گفت:‌ با توجه به مهلت پرداخت تسهیلات، متقاضیان هر چه سریعتر نسبت به تکمیل پرونده اقدام و بانک ها نیز شرایط را برای متقاضیان تسهیل کنند.

۶۰ هزار واحد اقتصادی و تولیدی لرستان به دلیل شیوع کرونا آسیب دیده و متضرر شده اند که برآورد خسارت اولیه این واحدها یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

 تاکنون ۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت کرونا برای واحدهای اقتصادی استان مصوب شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =