۴ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۷
کد خبرنگار: 3090
کد خبر: 84087700
۳ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه همدان: ستاد مردمی کرونا تشکیل شد

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، بار دیگر ستاد مردمی کرونا در این استان با هدف ریشه کنی این ویروس تشکیل شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی روز یکشنبه در جلسه آغاز به کار ستاد مردمی کرونا در استان همدان با بیان اینکه پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در ستاد ملی کرونا، همه ما موظف به کنترل این بیماری هستیم، افزود: مردم با احیای ستاد مردمی کرونا، همپای ستاد استانی در ریشه کنی ویروس نقش اساسی دارند.

وی با اشاره به نیاز بیشتر به مشارکت‌های مردمی، اظهار داشت: فعالیت‌های پیشگیرانه مردم کمتر از قبل شده در حالیکه شرایط فعلی ویروس کرونا نسبت به قبل بسیار پیچیده‌تر است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با توصیه به آموزش نیروهای ستاد مردمی در کمک به بخش درمان، عنوان کرد: نیروهای مردمی در خصوص نظارت‌ها، آماده کردن تجهیزات و کمک‌های مومنانه، می‌تواند ورود پیدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی ادامه داد: در ستاد مردمی کرونا، به دلیل نوپا بودن، نواقصی مشاهده شد که با راه اندازی مجدد این ستاد و تجزیه و تحلیل مسائل، نقاط ضعف رفع شود. 

وی با تاکید بر لزوم تداوم فراگیر همکاری بسیج، قرارگاه خاتم انبیا و سایر گروه‌های مردمی، خاطرنشان کرد: به دلیل تنوع و تفاوت فعالیت‌های مردمی، باید با نیازسنجی دقیق وارد میدان شویم تا موازی کاری نشود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، بهترین کمک و همکاری با کادر درمان را رعایت مسائل بهداشتی، استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی دانست و از مردم خواست: با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی، به کادر درمان که چندین ماه است مجاهدانه در حال خدمت هستند، کمک کنند تا از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =