دومین کارت زرد رهبر معظم انقلاب برای توهین‌کنندگان به دولت

کرمانشاه- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته (شنبه سوم آبان) برای دومین بار رفتارهای برخی نمایندگان مجلس یازدهم را مورد نکوهش قرار دادند و از هتک حرمت‌های صورت گرفته به رییس دولت به شدت گلایه کردند.

همین چند ماه پیش (روز یکشنبه ۲۲ تیرماه) بود که معظم له از طریق ارتباط تصویری با نمایندگان، به هتاکی های صورت گرفته علیه دکتر ظریف هم واکنش نشان داده و تذکر جدی داده بودند.

هرچند انتظار می‌رفت که پیش از ورود رهبری نظام به این ماجرایِ سازماندهی شده، حداقل سایر نمایندگانِ مجلس به ویژه آنهایی که خود را مدام انقلابی معرفی می‌کنند، وضعیت فعلی مملکت را برای هم پارلمانی های خود تشریح نمایند و از آنها بخواهند که به جای ایجاد تنش و جنجال و بیان حرف های رادیکالی، به فکر مردم باشند و طرحی را برای بهبود اوضاع و احوال هموطنان خود و افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی ارایه و تصویب نمایند اما شوربختانه نه تنها شاهد چنین رخدادی نبودیم بلکه پس از تذکر روز گذشته ایشان هم، هیچ یک از مروجان استیضاح و عزل و اعدام و توهین به رییس جمهوری نه اظهار ندامت نمودند و نه عذرخواهی کردند! فعلا هم که از صدور بیانیه مجلس در حمایت از فرمایشات رهبری خبری نیست!!

این دو کارت زرد رهبر معظم انقلاب به این معناست که انسجام داخلی و همبستگی ملی با شعار و هیاهو بدست نمی آید و آنهایی که لزوم تبعیت از ایشان را مدام در تریبون ها فریاد می‌زنند، بهتر است ابتدا خودشان در عمل به فکر آرامش و امنیت مردم باشند و با چنین رویکردهایی آب به آسیاب دشمن نریزند و این بیانات رهبری نظام را ملکه ذهنشان نمایند که فرمودند انتقاد کنید اشکالی ندارد اما انتقاد با اهانت و هتک حرمت متفاوت است این‌گونه رفتارها و هتک حرمت ها، روش امریکایی‌ها است که در مناظره ها خود را در دنیا رسوا کرده‌اند.
فریبرز نجفی مهر مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه 

سرخط اخبار استان‌ها