تضعیف مسولان ارشد نظام هدف دشمنان اسلام است

یزد- ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: تضعیف بی‌جهت و احساسی مسوولان ارشد نظام که هیچ پشتوانه عقلی و شرعی ندارد جزو خواست دشمنان است و باید همه افراد از افتادن در این دام به شدت پرهیز کنند.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی روز یکشنبه به بیانات اخیرمقام معظم رهبری در جلسه دولت و مسوولان پیشگیری از ستاد مبارزه با کرونا اشاره کرد و افزود: انتقاد سازنده و راهگشا در راستای قانون نه تنها مشکلی نیست بلکه مفید است ولی طرح برخی مطالب که از روی احساس و خارج از واقعیت مطرح می‌شود برای کشور مضر است و مورد سوء استفاده دشمنان انقلاب اسلامی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه همه افراد و گروه‌های سیاسی باید همواره از مقام معظم رهبری در عمل تبعیت کنند و منویات معظم‌له را فصل‌الخطاب قرار دهند، اظهار کرد: اگر انسان برخی مواقع حرف‌هایی را علیه مسوولان نطام مطرح کند که واقعیت ندارد ، حرکت در پازل دشمن است و نوعی فعل حرام محسوب می‌شود و باید از آن برای حفظ نظام و مصالح کشور به جد پرهیز کند.

این مسوول فرهنگی استان تصریح کرد: دشمنان با انواع و اقسام فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای برای ضربه‌زدن به کشور و نظام به دنبال ایجاد شبهه، اختلاف‌افکنی و شایعه بین نیروهای درون نظام و رسیدن به اهداف پلید خود برای ضربه زدن به اصل کشور و انقلاب هستند، بنابراین همه باید با درک موقعیت و توطئه‌ها خیلی با درایت و با بصیرت باشند.

فخرالدینی اظهار کرد: در زمان کنونی که توطئه‌های استکبارجهانی علیه نظام نسبت به گذشته در ابعاد مختلف گسترده شده، مهمترین نیاز جامعه اسلامی حفظ وحدت، همدلی، ولایتمداری، روحیه انقلابی، مدیریت جهادی، کار و تلاش، ایمان، اخلاص و شناخت نسبت به دسیسه‌های آنها باشد.

به گفته وی، اگر همه مردم و مسوولان در عمل تابع مقام معظم رهبری باشند و توصیه‌های معظم‌له را جامه عمل بپوشانند هدف استکبار که ایجاد اختلاف بین امت اسلام و ایجاد تفرقه در میان دلسوزان نظام است نقش بر آب می‌شود و انقلاب با قدرت با همکاری همگان به راه خود ادامه می‌دهد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز (شنبه سوم آبان) برای دومین بار رفتارهای برخی افراد را مورد نکوهش قرار دادند و از هتک حرمت‌های صورت گرفته به رییس دولت به شدت گلایه کردند.

همچنین چندی قبل معظم له از طریق ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس، به هتاکی های صورت گرفته علیه مجمدجواد  ظریف وزیر امور خارجه ایران تذکر جدی دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =