انیمیشن هنرمند مراغه‌ای مدال طلای المپیاد فیلمسازی کشور را گرفت

مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: فیلم انیمیشن «کاج» ساخته هنرمند مراغه‌ای و از تولیدات انجمن سینمای جوانان این شهرستان مدال طلای چهارمین المپیاد فیلمسازی کشور را به خود اختصاص داد.

احمد دادرس فیاضی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: آیین اختتامیه چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در مرکز نوآوری صبا بدلیل محدودیت های کرونایی به صورت آنلاین برگزار و از میان ۴۰۳ فیلم از ۲۹ استان، فیلم انیمیشن کاج  ساخته معصومه توتاخانه از انجمن سینمای جوانان مراغه در بخش فیلم، موفق به دریافت مدال طلای شد.
وی افزود: جایزه این فیلمساز مراغه ای به نمایندگی به سید جواد هاشمی هنرمند کشورمان اهدا شد.
دادرس فیاضی گفت: انیمیشن «کاج»  سرگذشت درخت کاجی است که در گیر و دار جفای پاییز هویت خود را حفظ کرده و در مقابل فشار پاییز برای تغییر رنگ مقاومت کرده و بدین طریق با سرافرازی به حیات خود ادامه می دهد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه ضمن تبریک موفقیت هنرمندان انجمن سینمای جوانان شهرستان، برای این هنرمندان آرزوی روزهای درخشان و پربار کرد.
دادرس فیاضی گفت: چهارمین المپیاد فیلمسازی ایران به دبیری «علیرضا تابش» همزمان با سی ‌و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان امسال به صورت آنلاین و نمایش مجازی برگزار شدکه انجمن سینمای جوانان مراغه با ۳ فیلم در این المپیاد شرکت کرده بود.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان‌شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =