استاندار خوزستان: دنباله تهمت‌ بی اساس به دولت تضعیف نظام است

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بین اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید برای همگان فصل الخطاب باشد، گفت: دنباله تهمت‌های بی اساس به دولت، تضعیف خدمات نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی روز شنبه در نشست شورای اداری خوزستان که در محل سرسرای امام رضا(رع) در شهرک نفت اهواز برگزار شد، بیان کرد: برای اینکه در مسیر خدمت حرکت کنیم باید در بین مسوولان استان و کشور همکاری و همدلی وجود داشته باشد.

وی افزود: در صورت وجود اشتباهات باید تلاش کرد تا با همدلی و همراهی در کنار یکدیگر به اصلاح امور بپردازیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه همگان مخالف فساد هستند، گفت: باید با دقت و هوشیاری در مسیر مقابله با چنین پدیده‌ای گام برداشت.

وی ادامه داد: تهمت زدن به مدیران و مسوولان کشور بدون ادله و دلیل غیر از تضعیف دولت و نظام، دستاوردی ندارد.

شریعتی همچنین به همکاری‌ مناسب بین مسوولان دولتی، نماینده ولی فقیه و مجمع نمایندگان خوزستان در جهت انجام اقدامات لازم به‌منظور رفاه، آبادانی و توسعه در خوزستان اشاره‌ کرد و گفت: تلاش می‌شود تا با همکاری که صورت می‌گیرد، نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشتاز خدمت به محرومان و آحاد مردم باشد.

دولت و سه بانک کشور در تامین منابع مورد نیاز جاده ایذه - لردگان مشارکت می‌کنند

استاندار خوزستان همچنین از موافقت تامین منابع مورد نیاز برای ساخت جاده اهواز- ایذه- لردگان با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: سهم بانک رفاه برای این پروژه چهار هزار میلیارد ریال، بانک ملی ۲ هزار میلیارد ریال و بانک صادرات با سهم یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است.

وی ادامه‌داد: همچنین دولت نیز مبلغ چهار هزار میلیارد ریال از منابع خود برای ساخت این پروژه اختصاص می‌دهد.

شریعتی با اشاره به نقش استراتژی این پروژه در دسترسی خوزستان از طریق این مسیر به مرکز کشور، افزود: به‌زودی عملیات اجرایی این پروژه با مشارکت نظام بانکی کشور آغاز خواهد شد.

اهانت به دولت و رییس جمهوری برای مقام معظم رهبری قابل تحمل نبود

یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری نیز با اشاره به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان ستاد ملی کرونا مبنی بر حرام دانستن اهانت به سران قوا، گفت: اهانت با انتقاد تفاوت دارد و از این ‌رو اهانت‌های صورت گرفته به دولت و رییس جمهوری برای ایشان قابل تحمل نبود.

آیت الله محسن حیدری بیان کرد:رهبر معظم انقلاب به‌عنوان پرچمدار امت اسلامی در مقاطع مختلف با هوشیاری و رهنمودهای خود از انحراف نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوگیری کرده‌اند.

وی ادامه‌داد: به تازگی در صحن مجلس شورای اسلامی و جاهای دیگر به بهانه‌های مختلف انتقادهایی به دولت و شخص رییس جمهوری صورت گرفته که تبدیل به اهانت شده است.

امام جمعه موقت اهواز اضافه‌کرد: به‌همین دلیل رهبر معظم انقلاب در جمع اعضای ستاد ملی کرونا ضمن حرام اعلام کردن هتک حرمت به سران قوا، به اهانت‌های صورت گرفته نسبت به رییس جمهوری واکنش نشان دادند.

عضو مجلس شورای خبرگان رهبری گفت: در هنگام انتقاد باید از اهانت پرهیز کرد و به جای بروز چنین اهانت‌هایی لازم است تا به یکدیگر درس محبت و همدلی بدهیم.

وی با دعوت از همه اقشار جامعه از جمله طلاب، روحانیان، کارگران، کارکنان بخش دولتی و خصوصی به حرکت در مسیر توسعه خوزستان، افزود: باید با تلاش و کوششی که صورت می‌گیرد نسبت به رفع محرومیت‌ها و عقب ماندگی‌های خوزستان اقدام کرد.

آیت الله حیدری تحقق شعار جهش تولید در استان خوزستان را با اهمیت خواند و خواستار تلاش همه مجموعه‌های مرتبط برای تحقق شعار سال شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =