‌فرماندار سنندج: همه آحاد جامعه در مقابل کادر درمان احساس مسوولیت کنند

سنندج - ایرنا - فرماندار سنندج گفت: کادر درمان خسته از چندین ماه مبارزه با کرونا هستند همه باید در قبال این عزیزان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی احساس مسوولیت کنیم.

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم زارعی عصر شنبه در دومین شورای اداری شهرستان، با دعوت از مردم و ادارات به رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: همه بر این واقعیت که معیشت مردم و اقتصاد کشور تحت تاثیر تحریم های ظالمانه آمریکا و شیوع بیماری کرونا قرار گرفته آگاه هستند، اما شرایط سخت کادر درمان در بیمارستان‌ها نیازمند همدلی مردم و مسوولین است.  
وی افزود: مسوولین باید با اتخاذ تصمیمات در رابطه با رعایت پروتکل‌ها در ادارات با اولویت تکریم ارباب رجوع و مردم عزیزمان هم با چشم پوشی از برگزاری مراسم (عروسی و عزا) برای حفظ سلامت عموم تلاش کنند.
زارعی با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت کشوری چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سراسر کشور اضافه کرد: برنامه‌های ویژه استان کردستان از سوم تا نهم آبان با هدف تجلیل از رشادت‌ها و ایثار شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس مصادف با برنامه‌های هفته پدافند غیر عامل برگزار می‌شود که از ادارات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کمال همکاری را با نهادهای اجرایی داشته باشند.
در پایان جلسه شورای اداری شهرستان سنندج از  عملکرد رضایت بخش تعدادی از دستگاه‌های اجرایی در شش ماه نخست سال تجلیل و تذکرات لازم در رابطه با اقدامات و رفع مشکلات برخی ادارات داده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =