آتش سوزی کارخانه اشراق دیباج دامغان مهار شد

سمنان- ایرنا- شهردار دیباج گفت: آتش سوزی کارخانه تجهیزات پزشکی اشراق دیباج با حضور ماموران آتش‌نشانی شهرهای دامغان، کلاته رودبار و شهر دیباج پس از گذشت هفت ساعت مهار شد.

سعید دربانیان عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: آتش‌سوزی وسیع این کارخانه تولید تجهیزات پزشکی در ساعت ۱۱ صبح امروز به آتش‌نشانی شهرداری دیباج اعلام و ماموران به محل اعزام شدند که باتوجه به حجم وسیع آتش در ادامه اطفای حریق، از نیروهای اعزامی دامغان و شهر کلاته رودبار نیز استفاده شد. 

وی ادامه داد: به منظور مهار این آتش درمجموع از ۶ خودروی سبک و سنگین آتش‌نشانی، ۲ کامیون حمل آب و کمک ۳۰ نیروی انسانی استفاده شد. 

دربانیان گفت: باتوجه به امکان حریق مجدد، آتش نشانان همچنان در حال فعالیت و ایمن‌سازی محیط هستند تا از وقوع آتش‌سوزی مجدد جلوگیری شود. 

وی اظهارداشت: خوشبختانه این آتش‌سوزی آسیب جانی نداشت اما کلیه انبارها، دستگاه‌ها و قطعات موجود دچار حریق شده است. 

دربانیان اضافه کرد: علت وقوع این آتش در دست بررسی است و پس از اطفای کامل گروه تحقیق اعزام و علت حادثه اعلام می‌شود. 

شهردار دیباج تصریح کرد: کارخانه تولیدی اشراق دیباج یکی از کارخانه‌های فعال و شبانه‌روزی منطقه و دارای ۱۴ خط تولید شامل انواع مختلف تجهیزات پزشکی و ۷۴ نیروی کار است. 

دیباج با جمعیتی بالغ بر پنج هزار و ۶۰۰ نفر، یکی از شهرهای شهرستان دامغان در استان سمنان است که در ۵۵ کیلومتری شمال شهر دامغان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =