برترین‌های مسابقات دوچرخه سواری خوزستان مشخص شدند

اهواز - ایرنا - پسران و دختران برتر رقابت‌های دوچرخه سواری قهرمانی خوزستان در رامهرمز و اهواز مشخص شدند.

به گزارش ایرنا مسابقات دوچرخه سواری پسران قهرمانی خوزستان، دوم و سوم آبان با حضور ۴۰ ورزشکار پسر در سه رده سنی به میزبانی رامهرمز برگزار شد.

در رده سنی نوجوانان، آروین چهارمحالی، حسین ایزدپور و رضا نظری اول تا سوم شدند. همچنین در رده سنی جوانان احسان زمانی، امیر دارخال و محمدامین توحیدیان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی پیشکسوتان نیز عباس رستگاری، حشمت اله کربلایی و حسین نصاری عنوان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات بانوان نیز با حضور ۵۰ دوچرخه سوار در اهواز برگزار شد که رده سنی نونهالان ستایش محمدیان، ماتیسا توکل و مبینا جعفری اول تا سوم شدند.

در رده سنی نوجوانان غزل آهنگری، آذین چهارمحالی و یسنا شریفی مقام اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در رده سنی بزرگسالان فاطمه علیزاده اهوازی، فرنگیس چرخاب و مریم ارزانی پور مقام اول تا سوم را کسب کردند.

ورزشکار خوزستانی قهرمان مسابقات بیماران خاص و پیوند اعضا کشور شد

جمال فتاحی دبیر هیات ورزش های بیماران و پیوند اعضا خوزستان گفت: مسابقات دارت آنلاین بیماران خاص و پیوند اعضای کشور برگزار و ورزشکار خوزستان عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

در پایان چهارمین دوره مسابقات دارت آنلاین بیماران خاص و پیوند اعضای کشور، مهدی قلاوند ورزشکار خوزستان عنوان نخست را کسب کرد.

وی گفت: در این رقابت‌ها حدود ۶۰ ورزشکار در ۲ بخش آقایان و بانوان به مدت سه روز به صورت آنلاین به رقابت پرداختند.

بازیکن فصل گذشته تیم استقلال خوزستان قراردادش را تمدید کرد

علیرضا دغاغله مدافع چپ فصل گذشته استقلال خوزستان پس از توافق با مسوولان این باشگاه، در فصل آتی لیگ یک با پیراهن استقلال خوزستان به میدان می‌رود.

فصل جدید رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور از ۲۶ آبان آغاز خواهد شد.

حضور ۴۹ داور خوزستانی در لیگ های فوتبال کشور

۴۹ داور خوزستانی در لیگ‌های فوتبال کشور حضور دارند که باید در تست های آمادگی جسمانی شرکت کنند.

تست های آمادگی جسمانی کشوری با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی، در هیات فوتبال استان‌ها با حضور نماینده دپارتمان داوران انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =