۱۱۰ عنوان کتاب در خراسان جنوبی چاپ شد

بیرجند - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۱۱۰ عنوان کتاب در ۱۷۳ هزار و ۷۰۰ نسخه، هفت ماه امسال در این استان به چاپ رسید.

محمود رمضانی روز شنبه اعلام کرد که کتاب‌های منتشر شده با موضوعات مختلف از جمله تاریخی، دانشگاهی، شعر، فقهی، کودک و نوجوان و اجتماعی بوده است.

وی افزود: ۱۶ انتشاراتی از جمله دانشگاه بیرجند، متخصصان آینده، چهار درخت، اکبرزاده، انصارالرضا (ع)، برهان نور، بوستان کتاب، صبح امروز، رزقی، جهاد دانشگاهی، خاتم فردوس، سفیران قلم (طبس) ، سپهر کهن، آوای حکیم ، پیامبر رحمت و کلاه فرنگی این تعداد کتاب را به چاپ رسانده‌اند.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از آغاز ثبت‌نام کتابفروشی‌های استان در طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۹ خبر داد.

وی عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه (پنجم آبان) تا پنجشنبه (۱۵ آبان) با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

رمضانی گفت: سقف خرید برای هر خریدار در طرح پاییزه کتاب ۹۹، با افزایش ۲۵ درصدی از ۱۵۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان رسیده است و خریداران می‌توانند از ۲۰ درصد یارانه خرید کتاب تا سقف ۲۰۰ هزار تومان در این طرح بهره‌مند شوند.

کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید شرکت در طرح پاییزه کتاب ۹۹ نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =