فرماندار پیشوا: مشکل تولیدکنندگان سرمایه در گردش است

تهران – ایرنا- فرماندار پیشوا گفت: مهمترین مشکل تولید کنندگان پیشوایی، تأمین سرمایه در گردش است که این نیاز با اختصاص تسهیلات بانکی و سرعت بخشیدن به این امر، برآورده می‌شود.

حسین عباسی روز شنبه در جریان بازدید از یکی از واحدهای تولیدی شهرستان پیشوا گفت: با افزایش قیمت‌ مواد اولیه، تولید کنندگان با مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش مواجه هستند که این امر باعث می‌شود تا از ظرفیت تولید به طور کامل استفاده نشود.

وی تصریح کرد: اگر تسهیلات مورد نیاز واحدها تولیدی در کمترین زمان به دست سرمایه‌گذاران برسد، علاوه بر افزایش تولید، فرصت‌های شغلی پایداری نیز برای افراد جویای کار ایجاد می‌شود.

عباسی با اشاره به فعالیت کارخانه بسته بندی محصولات کشاورزی پیشوا گفت: این کارخانه در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع و  زیربنای هزار و ۳۰۰ مترمربع احداث شده که کار خود را از سال قبل آغاز کرده است.

وی افزود: این کارخانه در حال حاضر با ۲۰ درصد ظرفیت خود فعالیت می‌کند و در صورت تامین تسهیلات بانکی، ظرفیت آن تا بهمن ماه امسال تکمیل و به طور مورد بهره‌برداری کامل قرار می‌گیرد.  

فرماندار پیشوا اظهار کرد: نصب تجهیزات و تکمیل ظرفیت این کارخانه در هر شیفت برای ۵۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود و ۱۵۰ نفر نیز به صورت غیرمستقیم مشغول به کار می‌شوند.  

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =