اشتغال مهمترین عامل جلوگیری از هنجارشکنی در جامعه است

زنجان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: همه مسوولان مربوطه باید در راستای ایجاد کار اهتمام داشته باشند که امر اشتغال مهمترین عامل جلوگیری از هنجارشکنی و کاهش آسیب‌های اجتماعی و در پی آن کم شدن پرونده‌ها در دادگستری است.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی روز شنبه در مراسم افتتاح صنایع غذایی سپهر دنیز طارم در شهرک صنعتی شماره یک زنجان، با تقدیر از حمایتگران ایجاد واحدهای صنعتی، اظهار داشت: امید است اقدامات همه خدمتگزاران عرصه تولید و اشتغال موجب پیشرفت و رشد اقتصادی مناسب در کشور شود.
وی با اشاره به اینکه بازگرداندن واحد صنعتی تعطیل به چرخه به مراتب دشوارتر است، خاطرنشان کرد: بانک‌ها از تعطیل کردن واحدهای صنعتی به علت بدهی خودداری کنند و اگر شخصی می‌داند با ورود به یک حوزه به تولید آسیب می‌رساند از این اقدام صرفنظر کند.
رییس کل دادگستری استان زنجان بیان کرد: در حال حاضر توجه به تولید موجب بهبود وضعیت اشتغال، سرمایه‌گذاری، جلوگیری از خروج ارز و کمک به ورود ارز، کاهش وابستگی به بیگانه، عمل به دستور مقام معظم رهبری است.
وی ابراز کرد: اگر به طور مستمر در این زمینه فعالیت شود، از موهبت‌های این اقدامات کشور و در پی آن استان ما برخوردار و بهره‌مند خواهند شد.
حجت‌الاسلام صادقی نیارکی با تاکید بر لزوم توجه به صنایع تبدیلی در استان، خاطر نشان کرد: زیبنده این استان نیست که حاصل زحمات کشاورزان آن به کارخانه استان‌های دیگر فرستاده شود چراکه هزینه حمل محصولات از سهم دریافتی کشاورز کم می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =