کاوه: عدالت محوری در سایر اوزان تیم ملی کشتی آزاد هم رعایت خواهد شد

تهران- ایرنا- مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد در خصوص برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی گفت: عدالت محوری که همواره در موردش صحبت می شود، در اوزان دیگر هم به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش ایرنا،  محسن کاوه امروز شنبه در خصوص برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در ۲ وزن ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم افزود: به هرحال این مسابقه برگزار شد و خوب هم بود. کادرفنی کشتی بچه ها را دید و گزارش خود را در مورد این مسابقه ارائه می دهد. مطمئن باشید حتما تصمیمات خوبی گرفته می شود و عدالت محوری که همواره در موردش صحبت می شود، در اوزان دیگر هم به اجرا درخواهد آمد.

وی اظهار داشت: زمان برگزاری مسابقه انتخابی در سایر اوزان نامشخص است. با رییس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد صحبت کردیم تا این مسابقه در زمانی برگزار شود که پخش تلویزیونی هم داشته باشیم چون فعلا به خاطر کرونا نمی توانیم تماشاگران را در سالن داشته باشیم و می خواهیم مردمی که کشتی را دوست دارند از طریق صد او سیما کشتی های انتخابی را تماشا کنند.

کاوه همچنین در مورد حاشیه های ایجاد شده در مورد عدم پخش زنده کشتی های انتخابی دو وزن ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم گفت: به خاطر معذوراتی که کرونا برای مان ایجاد کرده بود چند نفری برای این مسابقه در نظر گرفته شده بودند و همچنین  نمی‌توانستیم مسابقه اوپن برگزار کنیم و محدودیت نفر داشتیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =