فرماندار ورامین: کارآمدی پلیس بیش از پیش به همگان ثابت شده است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: کارآمدی و توانمندی نیروی انتظامی در حفظ امنیت پایدار در کشور طی یکسال گذشته بیش از گذشته به همگان ثابت شد و این امر، موجب اقتدار بیش از پیش این نیروی جانبرکف شد.

حسین کاغذلو روز شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان ورامین گفت: از سال گذشته تا کنون، نیروی انتظامی در چند آزمون بزرگ حضوری فعال، اثرگذار و جریان ساز داشت که هر یک از آن‌ها ضمن افزایش اقتدار همیشگی پلیس موجب ارتقاء جایگاه اجتماعی و مقبولیت بیشتر بین مردم شد.

وی افزود: حفظ امنیت کشور در مقابله با آشوبگران در سال گذشته، تأمین امنیت برگزاری انتخابات اسفندماه و همراهی با مسوولان اجرایی و کادر درمان در مقابله با شیوع ویروس کرونا، از جمله مهمترین و اثربخش ترین حضور پلیس در جامعه در حفظ امنیت پایدار کشور بود.

فرماندار ورامین گفت: در مقابله با شیوع ویروس کرونا، پشتیبانی پلیس از کادر درمان، کمک به اجرای محدودیت‌های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا، ممانعت از ورود و خروج به شهرها بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا و برخورد با اصنافی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کردند گوشه‌ای از تلاش نیروی انتظامی درمقابله با شیوع ویروس کرونا است.

وی با تقدیر از تلاش فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان ورامین و شرق استان تهران در همکاری با اعضای شورای تأمین اظهار کرد: ورامین، یکی از شهرستان‌های مهم و استراتژیک استان تهران است که امنیت آن به دلیل مجاورت با کویر و نزدیکی به پایتخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، امنیتی که به واسطه اقتدار پلیس و همراهی با ارگان‌های امنیتی شهرستان حفظ و روز به روز ارتقاء پیدا می‌کند.

رئیس شورای تأمین ورامین افزود: عزت و اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون تلاش و ایثار افرادی است که خالصانه پا در عرصه خدمت گذاشته و با از خودگذشتگی، از امنیتی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده، دفاع کرده اند.

فرماندار ورامین اظهار کرد: در بیان وصف جایگاه نیروی انتظامی همین بس که رهبر معظم انقلاب، از این نیروی جانبرکف به عنوان مظهر حاکمیت و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرده اند و این جایگاه جز با ایثار و شهادت و مقبولیت بین آحاد جامعه دست نیامده است.

وی تأکیدکرد: بی شک، تعامل سازنده نیروی انتظامی و حضور در عرصه های مخلتف، باعث حفظ امنیت و آرامش جامعه شده و مسیر را برای پیشرفت و توسعه و تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی هموار می سازد.
۲۷ مهر تا ۲ آبان امسال، هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =