سه هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی در کرج توزیع شد

کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه کرج گفت: همزمان با دهه وقف و هفتمین مرحله کمک های مومنانه ، سه هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح «احسان ماندگار» در بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد.

مصطفی حمزه زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه آخرین روز دهه وقف با عنوان «وقف و سلامت» نامگذاری شده، افزود: امروز در آخرین روز از دهه وقف، ۱۶۵ بسته از این کمک ها در بخش آسارا  بین محرومان منطقه توزیع شد.

ارزش هر کدام از این بسته ها حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

وی با بیان اینکه بسته هایی که امروز توزیع شد از محل درآمد موقوفات بخش آسارا تهیه شده، اظهار داشت: در این ایام ضمن توزیع بسته های کمک مومنانه، ۱۵ هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع شد.

وی گفت: همچنین حدود ۱۰ هزار عدد ماسک و ۲۰۰ لیتر مواد ضدعفونی نیز از محل موقوفات کرج تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

حمزه زاده اضافه کرد: امسال به دلیل شرایط کرونایی مراسم روضه خوانی به منظور اجرای نیت واقفین در هنگام تهیه بسته های مومنانه توسط مداحان انجام شده است.

همچنین در اجرای طرح احسان ماندگار در شهرستان اشتهارد نیز ۸۰۰ بسته حمایتی از محل موقوفات شهرستان اشتهارد بین نیازمندان توزیع شد.

علاوه بر آن پنج هزار بسته غذای گرم، ۲ هزار عدد ماسک و ۶۰۰ هزار تومان مواد ضدعفونی از محل موقوفات بین جامعه هدف توزیع شده است.

در استان البرز ۱۰۰ امامزاده واجب التعظیم در ۸۵ بقعه متبرکه آرام گرفته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =