کودک گمشده چهار ساله در کرمانشاه پیدا شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: کودکی حدودا چهار ساله که همراه خانواده‌اش در مراسم عروسی شرکت کرده و در پی بازیگوشی‌های کودکانه و غفلت والدینش گم شده بود، خوشبختانه پس از ساعت‌ها جستجو با تلاش پلیس و نیروهای امدادی پیدا و به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

سرهنگ «حسین براری» روز شنبه به خبرنگار ایرنا، افزود: پس از اعلام یک مورد گزارش مفقودی اشخاص به پاسگاه ماهیدشت، تیمی از ماموران به محل گزارش حادثه مفقودی که یکی از تالارهای عروسی محور کرمانشاه - ماهیدشت بود، اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران، شخصی به آنها مراجعه و عنوان کرد برای مراسم عروسی در تالار حضور یافته اما پس از دقایقی متوجه غیبت کودک چهار ساله اش به نام «محمدمتین» شده و جستجوهای وی و دیگران نیز

بی‌نتیجه مانده است.

سرهنگ براری تصریح کرد: با دریافت این گزارش، ماموران پلیس نیروهای امدادی هلال احمر را نیز به کمک طلبیده و به اتفاق جستجوی گسترده خود را برای یافتن کودک گمشده آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه افزود: در حالی که حدود پنج ساعت از گمشدن کودک چهارساله می‌گذشت خوشبختانه ماموران پلیس در حالی موفق به یافتن «محمدمتین» در پنج کیلومتری تالار عروسی شدند که وی به دلیل سرمای شدید بدحال شده بود.

وی همچنین از انتقال این کودک چهارساله به بیمارستان خبر داد و گفت: مدیر تالاری هم که برگزار کننده مراسم عروسی بود به دلیل بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و تذکرات ستاد مقابله با کرونا دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ براری در پایان ضمن اینکه از خانواده‌ها خواست در مراسم‌های عمومی و پر ازدحام مراقب فرزندان خود بوده و آنها را حتی برای لحظه‌ای کوتاه تنها نگذارند، گفت: پلیس با واحدهای صنفی متخلف که نسبت به رعایت توصیه های بهداشتی بی‌توجه هستند برخورد می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =