تدوام اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق کم‌برخوردار بستان‌آباد ضروری است
عکس آرشیوی

تبریز - ایرنا - نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تداوم اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه روستایی در مناطق کم‌برخوردار این شهرستان ضروری است.

غلامرضا نوری، روز شنبه در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی افزود: با توجه به اینکه خدمات قابل توجهی از سوی بنیاد مسکن در مناطق روستایی این شهرستان انجام شده اما همچنان حجم محرومیت ها در این مناطق زیاد است.

وی با قدردانی از خدمات بنیاد مسکن در عمران و آبادانی روستاها، اظهار داشت: لازم است بنیاد مسکن از همه ظرفیت ها برای رفع محرومیت روستاهای منطقه بهره بگیرد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های گوناگون این بنیاد در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت و روستاها، گفت: حمایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از طرح های عمرانی و خدماتی این بنیاد موجب افزایش حجم خدمات رسانی این نهاد به اقشار محروم جامعه به ویژه روستاییان می شود.

حافظ باباپور، با بیان اینکه بنیاد مسکن نهادی انقلابی و سازندگی است، افزود: خدمت رسانی به اقشار محروم و کم برخوردار جامعه افتخاری بزرگ برای این نهاد است.

وی اظهار داشت: بنیاد مسکن همگام با سایر دستگاه های اجرایی خدمات رسان و با مشارکت های مردمی برای توسعه و محرومیت زدایی روستاها تلاش خواهد کرد.

در این جلسه مسایل مربوط به تهیه و اجرای طرح های عمرانی، آسفالت ریزی و اصلاح معابر و سایر موانع و مشکلات طرح های روستایی در روستاهای بستان آباد مورد بررسی قرار گرفت.

شهرستان ۹۰ هزار نفری بستان آباد در ۶۰ کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =