لژیونر فوتبال زنان: هیچ محدودیتی برای پیشرفت وجود ندارد

تهران- ایرنا- ملی‌پوش فوتبال زنان گفت: امیدوارم زنان فوتبالیست به تلاش خود ادامه دهند و بدانند که هیچ محدودیتی برای پیشرفت وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، یاسمن فرمانی روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: از ۱۲ سالگی با حمایت خانواده‌ام فوتبال را آغاز کردم و بعد از یکسال از آغاز بازی فوتبالم در اردبیل، با استعدادیابی از سوی مربیان تیم‌های ملی به اردوی تیم زیر ١٤ سال دعوت شدم و به مدت ٩ سال عضو تیم ملی در رده‌های سنی مختلف بودم.

وی با بیان اینکه دو ماه قبل از قرارداد رسمی با شالروای بلژیک با این تیم تمرین می‌کردم، افزود: مربی این تیم از بازی‌های من خوشش آمد و پس از مذاکرات و طرح شرایطم با شالروا قرارداد بستم.

لژیونر فوتبال زنان عنوان کرد: حدود یک سال است که به این کشور آمده‌ام و به نظرم فوتبال بلژیک خیلی پیشرفته است و تمام شرایط حرفه‌ای را داراست. بلژیک امکانات بسیار مناسب و مطلوبی را در اختیار زنان قرار داده‌ است. در واقع تمامی بازیکنان از لحاظ فیزیکی و روانی در شرایط خیلی عالی پرورش داده می‌شوند و در سطح بالایی قرار می‌گیرند.

وی درخصوص اولین بازی خود برای شارلروا گفت: در این بازی موفق شدم تا یک پاس گل بدهم و بعد از این مسابقه بود که بحث قراردادم با شارلروا مطرح شد و می‌دانستم از این پس می‌توانم سطح بالایی از بازی فوتبال را در اروپا دنبال کنم. حضور در بلژیک اتفاق خوب و بزرگی برایم بود و امیدوارم در آینده هم به موفقیت‌های بیشتر برسم.

فرمانی با بیان اینکه لژیونر شدن یک زوج فوتبالی اتفاقی تاریخی در ایران و بلژیک است، خاطرنشان کرد: بازی همزمان یک زوج فوتبالی و لژیونر در یک باشگاه فوتبال بازتاب خیلی زیادی در ایران و بلژیک و حتی در خیلی از کشورهای دنیا داشته است. خوشبختانه همسرم در هر زمینه‌ای از زندگی به ویژه فوتبال بسیار کمکم می‌کند و مشوقم است تا با اراده و محکم‌تر در میدان بازی حاضر شوم.

وی یادآور شد: امیدوارم که زنان فوتبالیست به تلاش خود ادامه دهند و بدانند که هیچ محدودیتی برای پیشرفت وجود ندارد. از صمیم قلبم آرزو می‌کنم به فوتبال زنان و تیم‌های ملی امکانات بیشتری تخصیص داده شود تا شاهد موفقیت استعدادهای فوتبال زنان در ایران و حتی در سطح دنیا باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =