نخستین جایزه بین‌المللی یادمان علامه طباطبایی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- نخستین جایزه بین المللی یادمان علامه سید محمد حسین طباطبایی، ویژه نگارش کتاب به زبان فارسی برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه علامه طباطبایی، این جایزه بین المللی به همت این دانشگاه و با همکاری موسسه فرهنگی اکو و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.

در فراخوان این جایزه بین المللی از پژوهشگران غیر ایرانی در کشورهای گوناگون جهان دعوت شده است تا کتاب های علمی خود در حوزه علوم انسانی و اجتماعی که به زبان فارسی در بازه زمانی یکم آبان ۱۳۹۷ تا یکم آبان ۱۳۹۹ منتشر کرده اند، برای ارائه در کمیته داوری ارسال کنند.

بر این اساس، مهلت ارسال آثار تا ۱۰ آبان ماه سال جاری است و علاقه‌مندان می توانند آثار خود را به ایمیل  international@atu.ac.ir ارسال کنند.

کارنامه علمی نویسنده، فایل پی.دی.اف ۲۰ صفحه نخست کتاب (شامل صفحه عنوان، صفحه حقوقی، فهرست مطالب، پیشگفتار، مقدمه و صفحات آغازین متن)، چکیده معرفی کتاب در ۵۰۰ واژه از جمله مدارکی است که نویسندگان برای دبیرخانه این جایزه بین المللی باید ارسال کنند.

نهاد فرهنگی سازمان همکاری‌های اقتصادی (اکو) در سال ۱۳۷۴ تأسیس شدت و مرکز آن در ایران (شهر تهران) است. وظیفه این بنیاد گسترش همکاری و تبادل های فرهنگی میان کشورهای عضو اکو (ایران، پاکستان،ترکیه، ترکمنستان، قرقیزستان و...)  است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =