پیام تسلیت سرپرست استانداری خراسان جنوبی برای درگذشت مدافع سلامت

بیرجند - ایرنا - سرپرست استانداری خراسان جنوبی روز شنبه در پیامی درگذشت اولین عضو از خانواده مدافعان سلامت استان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در پیام ناصر خوش خبر آمده است: خبر ناگوار آسمانی شدن اولین عضو از خانواده ایثارگر مدافعان سلامت استان، بهورز فداکار خانه بهداشت روستای مهموئی شهرستان بیرجند "منصوره حسینی" که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا به این بیماری مبتلا شد و در همین راه به خیل همرزمان مدافع سلامت پیوست، موجب تأثر و تألم گردید. 

وی افزود: این اتفاق تلخ، نشان دهنده بخش اندکی از زحمات بی‌دریغ و خالصانه تلاشگران عرصه سلامت است که در راه نجات جان بیماران، همواره آماده جانفشانی هستند. 

سرپرست استانداری خراسان جنوبی اظهار داشت: بدون تردید فقدان این عزیزان که نتیجه تعلل و کوتاهی‌های برخی از افراد جامعه در رعایت اصول و قواعد بهداشتی است، لطمه سنگینی به حوزه بهداشت و درمان استان وارد می‌کند. 

وی بیان کرد: اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز سفر کرده را به خانواده داغدار وی و کادر زحمتکش درمان استان تسلیت عرض نموده برای آن شهیده بزرگوار، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم. امید که دست در دست هم با تمکین به قانون و رعایت هرچه دقیق‌تر شیوه نامه‌های بهداشتی، راه بر تکرار این واقعه تلخ ببندیم.

«منصوره حسینی» متولد ۲۹ شهریور سال ۱۳۶۶ در تهران بود و حدود ۱۱ سال به عنوان بهورز خانه بهداشت روستای مهموئی به مردم این منطقه خدمت کرد.

مراسم تشییع و تدفین این شهید مدافع سلامت هفته گذشته در روستای مهموئی از توابع شهرستان بیرجند برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =