رییس جمهوری بر تکمیل آزاد راه چرمشهر - آبیک تاکید دارد

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اعلام گره گشایی از موانع پروژه آزاد راه چرمشهر - آبیک اعلام کرد که تسریع در تکمیل این پروژه ملی مورد تاکید رییس جمهوری است.

آزاد راه چرمشهر- آبیک به طول حدود ۱۵۸ کیلومتر از استان های تهران ، البرز و قزوین می گذرد.

عزیزاله  شهبازی روز شنبه  در گفت وگو با خبرنگاران افزود: مردم برای تسهیل در تردد به ۱۴ استان کشور در انتظار بهره برداری از پروژه کمربندشمالی کرج و آزادراه جنوبی البرز ( آزاد راه چرمشهر- آبیک )هستند که تکمیل این پروژه ها نقش موثری درکاهش بار ترافیکی  منطقه دارد.

وی ادامه داد: بر اساس اظهارات شهردار کرج مشارکت دولت در پروژه کنارگذر شمالی کرج طی پیگیری‌های مجدانه محقق شده و روند امور با سرعت در حال انجام است. 

شهبازی گفت: تا تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه مهم، همچنان همراه شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج هستیم.

 وی افزود: از شهردار و اعضای  شورای اسلامی شهر کرج انتظار می رود که نگاه ویژه به تکمیل این پروژه داشته باشند و با نظارت مستمر طبق وعده‌ها، تا پایان سال نسبت به تکمیل کمربند شمالی کرج اقدام شود. 

استاندار البرز با اشاره به روند تکمیل پروژه آزادراه چرمشهر - آبیک که ۴۳ کیلومتر آن در محدوده البرز است، گفت: بر این اساس از رییس جمهور  درخواست شده که تکمیل فازهای ۲ و سه این پروژه در البرز نیز تا پایان سال جاری در دستور کار باشد و خوشبختانه با عنایتی ویژه، این امر مورد تایید و تاکید دکتر روحانی قرار گرفت.  

وی اضافه کرد: رییس جمهوری در پاسخ این درخواست، خطاب  به  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نوشت که مشکلات این پروژه در اسرع وقت برطرف شود تا زمستان امسال افتتاح شود. 

شهبازی گفت: بر این اساس با اهتمام ویژه ای درصدد سرعت بخشی به روند تکمیل این پروژه در البرز هستیم تا بتوانیم تا پایان سال هدیه ای ارزشمند در جهت رفاه مردم از سوی دولت، ارایه دهیم.

عملیات احداث آزاد راه  چرمشهر - آبیک  از تیرماه سال ۹۵ آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =