صنایع قزوین با نگاه ویژه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شکوفا می‌شوند

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: این استان در زمینه‌های مختلف صنعتی، عمرانی، بهداشتی و فرهنگی نیازمند نگاه ویژه‌تری از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) است تا به شکوفایی و رونق اقتصادی بیشتری دست یابد.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در دیدار امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مناطقی در استان قزوین وجود دارند که از لحاظ محرومیت در وضعیت نامطلوبی قرار داشته و در زمینه‌های مختلفی مانند آبرسانی با چالش‌های جدی روبه رو هستند.
استاندار قزوین گفت: این استان در حوزه مدارس و مراکز بهداشتی در برخی از بخش‌ها با وضعیت مطلوبی رو به رو نیست و با اعتبارهای دولتی نمی‌توان این مشکلات را در کوتاه مدت برطرف کرد بنابراین در این زمینه نیازمند حمایت‌های دستگاه‌هایی مانند ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هستیم.
وی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی استان، افزود: واحدهای تولیدی بسیار متعددی برای احیا در استان وجود دارد که می‌توان با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام این واحدها را فعال کرده و آنها را به چرخه تولید بازگرداند.
این مسوول با بیان اینکه استان قزوین ظرفیت بسیار زیادی در زمینه صنایع دارد، اضافه کرد: واحدهای زیادی در استان قزوین وجود دارند که قبل از بهره برداری توسط بانک‌ها پلمب شده‌اند که این مهم به هیچ وجه مطلوب ارزیابی نمی‌شود و ستاد اجرایی فرمان امام در این زمینه می‌تواند اقدامات حمایتی متعددی را انجام دهد.
جمالی پور با بیان اینکه استان قزوین در زمینه امور فرهنگی هم نیازمند حمایت‌های این ستاد است، گفت: راه اندازی شهرک تولید محتوای رسانه‌ای می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های فرهنگی و هنری در سطح کشور موثر باشد و اگر مورد حمایت ستاد اجرایی فرمان امام قرار بگیرد می‌تواند با سرعت بیشتری عملیاتی شود.
استاندار قزوین افزود: شهرک تولید محتوای رسانه‌ای می‌تواند ظرفیت بسیار مناسبی برای حوزه‌های گردشگری، فرهنگی و هنری استان قزوین و کشور باشد و به شهرک‌های مطرح سینمایی در دنیا تبدیل شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =