جلب و دستگیری مشمولان غایب در دستور کار ناجا قرار گرفت

ایرنا - کرمان - فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه برای مشمولان غایب خدمت سربازی پیامک ارسال می شود گفت: این افراد در مراکز انتظامی و به پشتوانه مراجع قضایی دستگیر و به خدمت سربازی فرستاده می شوند.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز شنبه در آیین پایان دوره و تحلیف سردوشی نخستین سربازان پادگان آموزشی ناجا در بم افزود: از سربازان و مشمولان وظیفه که تاکنون به دلایل مختلف از جمله مشکلات اقتصادی به خدمت اعزام نشده اند درخواست می شود هرچه سریع تر نسبت به اعزام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه پادگان آموزشی ناجا برای جوانان شرق استان کرمان فرصت مناسبی به شمار می رود تاکید کرد: از جمله تسهیلات ناجا برای مشمولان خدمت بخشیده شدن اضافه خدمت، سنوات، تغییر طول دوران خدمت و یک ماهه شدن دوره آموزشی است لذا افرادی که نسبت به اعزام تعجیل کنند از این تسهیلات استفاده خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به  اینکه نیروی انتظامی در کنار مدافعان خستگی ناپذیر سلامت، مردانه ایستاده اند تصریح کرد: شعار امسال هفته بزرگداشت نیروی انتظامی با هم برای امنیت و سلامت نام گذاری شده است.

سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: نیروی انتظامی در برخورد با محتکرانی که اقلام بهداشتی را احتکار می کنند و یا در برخورد با افرادی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی می کنند و همچنین در محافظت و مراقبت از مراکز درمانی، بیمارستان ها و در طرح فاصله گذاری اجتماعی و اعمال محدودیت ها پیرامون استان و شهرستان ها در تمام صحنه ها در کنار مدافعان سلامت ایستاده است.

وی خاطر نشان کرد: واحد نظامی مرکز آموزش در شرق استان کرمان به ۲ دلیل آموزش سربازان به صورت بومی و در آینده آموزش درجه داران یگان های دلاور تکاوری و نزدیک تر شدن مسیر سربازان استان کرمان در دوره آموزشی راه اندازی شده است.

ردار ناظری ادامه داد: از سربازان و مشمولینی که تا امروز به دلایل مختلف از جمله مشکلات اقتصادی به خدمت اعزام نشده اند تقاضا داریم هر چه سریعتر نسبت به اعزام اقدام کنند 

سردارعبدالرضا ناظری تاکید کرد: امروزه در حوزه امنیت با همت و رشادت سبزپوشان سبزقامت این حافظان نظم و امنیت در اقصی نقاط کشور از مرزها تا درون شهرها، جاده ها و روستاها شاهد امنیت بسیار مطلوبی در کشور و در سطح منطقه خصوصا در شهرستان بم و شهرستانهای شرقی که زمانی مورد تاخت و تاز اشرار و قاچاقچیان مسلح بود دست یافته ایم و با مشت محکم نظام مقدس اسلامی و قانون و به دست پرتوان هم‌رزمان من در این خطه امنیت مردم تامین گشته است.

فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: دوره آموزشی با هدف افزایش سطح دفاعی و رزمی سربازان  برگزار می شود و با توجه به اینکه دوره آموزشی این سربازان یک ماهه بود نگران آموزش این افراد بودیم که خوشبختانه نشان دادند با همت، روحیه ولایت مداری و روحیه جهادی گیرندگان خوبی در امر آموزش هستند.

وی در پایان گفت: امروز شیوع موج سوم کرونا را شاهد هستیم لذا همه باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و به سلامت مردم و به حوزه بهداشت و درمان کمک کنیم تا بتوانیم با همت والای مردم و عنایت خداوند منان و ائمه اطهار و استعانت از ارواح مطهر هم‌رزمان شهیدمان این ویروس منحوس را شکست داده و سلامتی به جامعه اسلامی و تمام دنیا برگردد.
در این آیین ضمن اهدای لوح سپاس به فرمانده هان این مرکز، نمایندگان سربازان تحلیف شونده مفتخر به دریافت سردوشی شدند.

مرکز آموزشی شرق استان کرمان یکی از مراکز فرعی مرکز آموزشی و پادگان شهید باهنر کرمان است که به تازگی در شهرستان بم شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =