انصارالله: عاملان حمله به یمن در کنار قاتل مردم فلسطین قرار گرفته‌اند

تهران - ایرنا - عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن گف که همه کشورهایی که به یمن حمله و مردم این کشور را به قتل می رسانند امروز در کنار عامل قتل و کشتار ملت فلسطین قرار دارند.

به گزارش روز شنبه ایرنا محمد علی الحوثی در صحفه توئیتر خود نوشت: کشورهایی که روابط خود را با اسرائیل عادی سازی کرده‌اند، از جنگنده‌های اف16 و توپ‌های فرانسوی نه برای یاری ملت فلسطین، بلکه برای کشتار مردم یمن استفاده می‌کنند. 

وی افزود: دولت ترامپ به دنبال آن است که پس از عادی سازی روابط میان امارات و اسرائیل به آروزی دیرینه ابوظبی در مورد خرید جنگنده‌های اف ۳۵ تحقق بخشد.
خبرگزاری رویترز ماه گذشته گزارش داد که انتظارمی‌رود توافق اولیه فروش جنگنده های اف ۳۵ میان ابوظبی و واشنگتن در اوایل دسامبر سال جاری انجام شود، این در حالی است که مقامات رژیم صهیونیستی مخالف فروش اف35 به امارات هستند.
کاربران عرب زبان شبکه‌های اجتماعی اخیرا به موضوع مخالفت رژیم صهیونیستی با قرارداد فروش جنگنده‌های اف 35 آمریکا به امارات پرداختند.
کاربری در این باره نوشته که خرید اف 35 چه فایده ای برای امارات دارد، چرا که جنگنده‌های اف 16 امارات کارشان فقط بمباران مردم یمن است.
کاربر دیگری نوشت: نتانیاهو با اعلام مخالفت با فروش اف 35 علنا به امارات توهین کرد. عده‌ای دیگر نوشتند: مخالفت اسرائیلی با این قرارداد توهین به امارات است و ثابت کرد که هر کشوری با تل آویو رابطه برقرار کند این بلا بر سرش خواهد آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =